پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 3702 6 اردیبهشت 1394 ساعت [ 1:19 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

هفته سی‌ام بوندس لیگا؛ پیروزی نزدیک بایرن مقابل هرتا/ شاگردان پپ در آستانه قهرمانی

صدرنشین رقابتهای فوتبال دسته اول باشگاه‌های آلمان با پیروزی خانگی مقابل هرتابرلین در آستانه قهرمانی زودهنگام این مسابقات قرار گرفت.

تیفوسی:

هفته سی‌ام بوندس لیگا؛

پیروزی نزدیک بایرن مقابل هرتا/ شاگردان پپ در آستانه قهرمانی

 

صدرنشین رقابتهای فوتبال دسته اول باشگاه‌های آلمان با پیروزی خانگی مقابل هرتابرلین در آستانه قهرمانی زودهنگام این مسابقات قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم فوتبال بایرن مونیخ شنبه شب در چارچوب هفته سی ام رقابتهای بوندس لیگای آلمان در ورزشگاه آلیانز آره‌نا میزبان هرتابرلین بود که این حریف سختکوش خود را با یک گل بدرقه کرد تا در آستانه قهرمانی زودهنگام در بوندس لیگا قرار گیرد.

مصدومیت‌های فراوان در تیم بایرن مونیخ باعث شد تا گواردیولا ترکیب نسبتا متفاوتی را در قیاس با دیدارهای قبل به میدان بفرستد. در نیمه اول این بازی بایرن چندان خوب کار نکرد اما در نیمه دوم بازی را تحت کنترل داشت. باستین شواین اشتایگر در دقیقه ۸۰ زننده تنها گل تیم بایرن بود. این بازیکن یک بار هم تیر دروازه حریف را به لرزه در آورد. در نیمه دوم هرتابرلین هم یک موقعیت خوب را روی درخشش مانوئل نویر از دست داد.

بایرن مونیخ با این پیروزی ۷۶ امتیازی شد و در آستانه قهرمانی زودهنگام در بوندس لیگا قرار گرفت. در صورتی که وولفسبورگ در بازی در زمین مونشن گلادباخ متوقف شود قهرمانی بایرن مسجل خواهد شد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت