پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 3718 6 اردیبهشت 1394 ساعت [ 19:54 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

برانکو ایوانکوویچ: بزدل نیستم که از پرسپولیس بروم/ با سه-چهار بازیکن تیم را می‌سازیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از تساوی با سایپا گفت: می دانستم که به کجا می آیم و چه توقعی از تیم من وجود دارد

تیفوسی:

برانکو ایوانکوویچ:
بزدل نیستم که از پرسپولیس بروم/ با سه-چهار بازیکن تیم را می‌سازیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از تساوی با سایپا گفت: می دانستم که به کجا می آیم و چه توقعی از تیم من وجود دارد. به همین خاطر بزدل نیستم که بخواهم بروم. قطعا می مانم و پرسپولیس هواداران را می سازم. به گزارش خبرنگار مهر، برانکو ایوانکوویچ پس از تساوی ۲ بر ۲ عصر امروز تیمش برابر سایپا گفت: انتظار چنین مسابقه ای را داشتیم. حریف ما انگیزه بسیار زیادی داشت. از نتیجه نهایی کاملا ناراضی هستم چرا که کنترل بازی به طور کامل در اختیار ما بود.
وی افزود: گل ساده لوحانه ای که روی یک اوت خوردیم سرنوشت بازی را عوض کرد. متاسفانه با یک پنالتی سوال برانگیز بازی مساوی شد. ما می دانستیم که قرار است بعد از این گل توپ های بند ارسال شود. بازیکنان من تمام تلاششان را کردند.
برانکو ادامه داد: وقتی طارمی به تنهایی به سمت دروازه حریف حرکت کرد و مدافع سایپا او را متوقف کرد باید بازیکن سایپا اخراج می شد. حالا دیگر راه چاره دیگری برای ما باقی نمی ماند به جز اینکه پیشرفت کنیم برای بازیهای آینده.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: مانند دیدار برابر لخویا بازهم ما روی اشتباهات فردی گل خوردیم. ما تیم را به خوبی آنالیز کردیم و مثل دیدار برابر لخویا ۷۰ دقیقه نمایش خوبی داشتیم اما بازهم روی اشتباهات گل مساوی را خوردیم. با این حال تیم ما خوب بازی می کند و باید نقاط ضعف را برطرف کنیم.
برانکو خاطرنشان کرد: اینطور برداشت کردم که داوران دارند کارت های بی مورد به بازیکنان ما می دهند. شاید در برخی صحنه های نیاز نبود که دارو به بازیکنان ما کارت بدهد.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر اینکه تیمش در طول فصل خوب بازی نمی کرده و اعتماد به نفس لازم را نداشته است گفت: هنوز نمی توانیم در مورد فصل آینده صحبت کنیم. چرا نباید من باشم. من هستم و تا پایان فصل تیم را آنالیز می کنیم. این تیم بازیکنان با کیفیتی دارند. طبیعی است که باید برای فصل آینده تیم را تقویت کنیم. قطعا با آوردن سه تا چهار بازیکن تا ۸۰ درصد تیم بهتر خواهد شد. بازیکنان ما امروز قهرمانان بازی کردند و بار این بازی را به دوش کشیدند.
برانکو ایوانکوویچ در مورد مصاحبه ای که از وی در یک رسانه منتشر شده و ابراز پشیمانی کرده است گفت: من هرگز اظهار نظری در این مورد با هیچ روزنامه نگاری نکرده ام. می‌دانستم به کدام فضا دارم می آیم. من بزدل نیستم و تسلیم هم نخواهم شد. ما تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا پرسپولیس به تیمی که هواداران دوست دارند برسد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت