خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / سایر تیم های لیگ برتر / علیرضا منصوریان : ملوان حریف سرسختی بود/ کار در بالای جدول گره خورده است

علیرضا منصوریان : ملوان حریف سرسختی بود/ کار در بالای جدول گره خورده است

تیفوسی:

علیرضا منصوریان :
ملوان حریف سرسختی بود/ کار در بالای جدول گره خورده است

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران با بیان اینکه دیدار بسیار مشکلی را مقابل ملوان انجام دادیم گفت: تیم ملوان حریف بسیار سرسختی بود و ما را خیلی اذیت کرد. به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا منصوریان پس از پیروزی ۲ بر صفر عصر امروز یکشنبه تیمش برابر ملوان بندرانزلی در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه تختی تهران گفت:دیدار بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم و توانستیم سه امتیاز حساس را مقابل ملوان کسب کنیم.
وی تاکید کرد: تیم ما یک تیم جوان و با انگیزه است و پس از دو شکستی که در دو هفته اخیر در لیگ برتر بدست آوردیم بازیکنانم تمام تلاش خود را کردند و توانستند سه امتیاز حساس را کسب کنند.
علیرضا منصوریان گفت: ملوان تیم سخت کوشی بود و من می دانستم که مقابل تیمی بازی داریم که بسیار سخت و منسجم است و ما روز سختی را مقابل این تیم خواهیم داشت.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: با توجه به پیروزی که تراکتور و ذوب آهن بدست آوردند کار در بالای جدول بسیار سخت شده است و همین مسئله باعث شده تا قهرمانی لیگ به روزهای پایانی کشیده شود.
منصوریان تاکید کرد: ما چند روزآینده دیدار حساسی را مقابل پدیده مشهد خواهیم داشت و باز هم مانند بازی پاختاکور و ملوان که شش تغییر داشتیم برای دیدار مقابل پدیده هم تغییراتی در تیم خواهیم داد.
وی در پایان و در خصوص داوری نیز گفت: ما یک شعار در بین خود داریم و تحت هیچ شرایطی در خصوص داوری صحبت نخواهیم کردیم و در داوری که من در بازی پاختاکتور دیدم شان و شخصیت داوران ما بسیار بالا است و عملکرد بسیار خوبی از خودشان ارائه می دهند.

درباره MEHDI

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *