پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 3744 7 اردیبهشت 1394 ساعت [ 10:14 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

هفته سی و سوم لالیگا؛ رئال مادرید از سد سلتاویگو گذشت/ حفظ فاصله ۲ امتیازی با بارسلونا

هفته سی و سوم لالیگا؛ رئال مادرید از سد سلتاویگو گذشت/ حفظ فاصله ۲ امتیازی با بارسلونا تیم فوتبال رئال مادرید برابر میزبان خود سلتاویگو به برتری رسید تا فاصله ۲ امتیازی خود را با بارسلونا همچنان حفظ کند. به گزارش خبرگزاری مهر، تیم رئال مادرید که در حالی برابر میزبان سختکوش خود سلتاویگو به […]

هفته سی و سوم لالیگا؛ رئال مادرید از سد سلتاویگو گذشت/ حفظ فاصله ۲ امتیازی با بارسلونا

تیم فوتبال رئال مادرید برابر میزبان خود سلتاویگو به برتری رسید تا فاصله ۲ امتیازی خود را با بارسلونا همچنان حفظ کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم رئال مادرید که در حالی برابر میزبان سختکوش خود سلتاویگو به میدان رفت که گرث بیل، لوکا مودریچ و گرث بیل را در ترکیب خود نداشت با این حال پیروزی ۴ بر ۲ را برابر این تیم رقم زد تا جمع امتیازات خود را به عدد ۷۹ رسانده تا در فاصله ۲ امتیازی بارسلونا قرار گیرد.

نیمه اول این بازی با حسای ۳ بر ۲ به سود رئال مادرید خاتمه یافته بود. تونی کروس(۱۶)، خاویر هرناندس (۲۴) و خامس رودریگز (۴۴) برای رئال مادرید گل زنی کردند. نولیتو (۹) و سانتی مینا (۲۸) هم دو گل تیم سلتا را به ثم رساندند.

نیمه دوم با حملات تیم سلتاویگو آغاز شد و این تیم در همان  ابتدای نیمه دوم چند موقعیت خوب گلزنی را از دست داد تا اینکه در دقیقه ۶۹ خاویر هرناندس تیر خلاص را شلیک کرد و با ثبت دومین گل خود، برای چهارمین بار دروازه میزبان را گشود تا رئال مادرید به بردی ارزشمند و خارج از خانه دست یابد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت