خانه / خبرهای فوتبال خارجی / لیگ های خارجی / بوندسلیگا آلمان / پپ گواردیولا: به بایرن مونیخ افتخار می‎کنم/ تبریک به دورتموند

پپ گواردیولا: به بایرن مونیخ افتخار می‎کنم/ تبریک به دورتموند

پپ گواردیولا: به بایرن مونیخ افتخار می‎کنم/ تبریک به دورتموند

تیفوسی : سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ پس از شکست مقابل دورتموند در مرحله نیمه نهایی رقابتهای جام حذفی آلمان گفت: همچنان به تیمش افتخار می‌کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم فوتبال بایرن مونیخ بامداد امروز چهارشنبه در مرحله نیمه نهایی رقابتهای جام حذفی آلمان در ضربات پنالتی با نتیجه ۲ بر صفر به دورتموند باخت.

«پپ گواردیولا» در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: هیچگاه مثل امروز به تیمم افتخار نکرده بودم. شما نمی‌توانید از تیمتان انتقاد کنید وقتی که اینقدر خوب بازی کرده‌اید. من به بازیکنانم می‌بالم. ما هر کاری که از دستمان برمی‌آمد را انجام دادیم و من از از این بابت خوشحالم.

سرمربی بایرن گفت زمانی که هنریک میختاریان به جای شینجی کاگاوا وارد زمین شد، بازی تغییر کرده است.

وی در این خصوص گفت: ما خیلی خوب بازی کردیم و با حضور میختاریان در ۱۵ دقیقه پایانی دچار مشکل شدیم. از زمانی که من در آلمان بوده‌ام، این بهترین بازی بایرن مقابل دورتموند بود.

گواردیولا در پایان گفت: ما در ضربات پنالتی خسته بودیم. من این پیروزی را به دورتموند تبریک می‌گویم و برای آنها در بازی پایانی بهترین آرزوها را دارم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *