پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 3811 9 اردیبهشت 1394 ساعت [ 20:42 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گزارش تمرین آبی پوشان؛ حمایت هواداران از امیر قلعه نویی/ صحبت‎های اختصاصی با جاسم کرار

هواداران حاضر در کمپ استقلال از امیر قلعه نویی خواستند فصل آینده در این تیم بماند و آبی‎پوشان را به مقام قهرمانی برساند. به گزارش خبرنگار مهر، تمرین عصر روز چهارشنبه استقلال تهران در کمپ اختصاصی زنده یاد ناصر حجازی برگزار شد.

تیفوسی:

گزارش تمرین آبی پوشان؛


حمایت هواداران از امیر قلعه نویی/ صحبت‎های اختصاصی با جاسم کرار

هواداران حاضر در کمپ استقلال از امیر قلعه نویی خواستند فصل آینده در این تیم بماند و آبی‎پوشان را به مقام قهرمانی برساند. به گزارش خبرنگار مهر، تمرین عصر روز چهارشنبه استقلال تهران در کمپ اختصاصی زنده یاد ناصر حجازی برگزار شد.
* در این تمرین حدود ۱۰۰ هوادار حضور داشته و با نصب دو پارچه‌نوشته که یکی بر روی آن عکس سرمربی آبی‌پوشان و بنر دیگر با این عنوان که «سرت را بالا بگیر تو همیشه قهرمانی» از قلعه نویی خواستند تا فصل آینده در استقلال بماند و از بازیکنانی برای فصل آینده استفاده کند که دلشان با پیراهن آبی باشد.
* هوادارانی که برخلاف روزهای گذشته تنها قلعه‌نویی را تشویق می کردند امروز هاشم بیک‎زاده، رضا عنایتی و وحید طالب‌لو را به شدت مورد تشویق قرار دادند.
* رضا رجبی چند دقیقه‌ای با جاسم کرار اختصاصی صحبت کرد و از او خواست در دیدار مقابل صبا با آرامش بازی کرده و با پاس‌های خودش، موقعیت گل را برای مهاجمان استقلال فراهم کند.
* سرمربی آبی پوشان نیز دقایقی با فروزان صحبت کرد.
* امید ابراهیمی و خسرو حیدری که به همراه سایر بازیکنان به موسسه خیره ثمر رفته و از کودکان سرطانی عیادت کرده بودند به دلیل ترافیک دیرتر از سایر بازیکنان به کمپ رسیدند.
* فریدون زندی که گفته می‌شود برای فصل آینده با آبی پوشان قرار داد خواهد بست امروز از سوی هواداران به شدت مورد تشویق قرار گرفت.
* در ابتدای تمرین قلعه‌نویی دقایقی را با بازیکنان صحبت کرد و پس از صحبت‎های وی بازیکنان ابتدا بدن‎های خود را زیر نظر مربی بدنساز خود گرم کرده و سپس به کارهای سرعتی و کششی پرداخته و در بخش بعدی تمرین در سه گروه هفت نفره به بازی آقاوسط پرداختند و سپس در قالب دو تیم آبی و صورتی به مرور کارهای تاکتیکی پرداختند. در بخش بعدی به زدن ضربات ایستگاهی، سانتر از جناحین و شوت از راه دور پرداخته که در این بخش آرش برهانی و رضا عنایتی با زدن گل مورد تشویق هواداران قرار گرفتند.
* سرمربی استقلال که در ابتدا با دقت شاهد تمرین بازیکنان بود در مواقعی بازی را قطع کرده و نکات فنی را به بازیکنان گوشزد می‌کرد.
*در بخش پایانی تمرین، بازیکنان به زدن ضربات پنالتی پرداختند که وحید طالب لو از دو دروازه‌بان دیگر در مهار ضربات پنالتی موفق‌تر بود.
* تمرین عصر امروز استقلال در ساعت ۱۹ و ۳۰ به پایان رسید و فردا راس ساعت ۱۱ صبح آخرین تمرین خود را در کمپ اختصاصی زنده یاد ناصر حجازی جهت دیدار مقابل صبای قم انجام خواهد داد.
استقلالی ها پس از تمرین تهران را با یک دستگاه اتوبوس به مقصد قم ترک خواهند کرد و به هتل خورشید در قم خواهند رفت.
تیم فوتبال استقلال تهران روز جمعه و از ساعت ۱۸ از هفته بیست و هشتم لیگ برتر در ورزشگاه یادگار امام به مصاف صبای قم خواهد رفت.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت