پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 3817 9 اردیبهشت 1394 ساعت [ 21:53 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

روایتی عجیب از قهر علی کریمی در اردوی تیم ملی/ کفاشیان به کریمی چه گفت؟

تیفوسی : این داستان فوتبال ایران است. داستان سکوت ها و شکسته شدن سکوت ها. داستان ناگفته هایی که تیتر یک می شوند و البته چند روز بعد به فراموشی سپرده می شوند.

روایتی عجیب از قهر علی کریمی در اردوی تیم ملی/ کفاشیان به کریمی چه گفت؟

تیفوسی : این داستان فوتبال ایران است. داستان سکوت ها و شکسته شدن سکوت ها. داستان ناگفته هایی که تیتر یک می شوند و البته چند روز بعد به فراموشی سپرده می شوند.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، روایت های مختلفی برای خداحافظی علی کریمی شنیده شده است که آنها را در خبرگزاریها و روزنامه ها خوانده ایم و البته علی کریمی هیچ کدام از آنها را تایید نمی کند. ماجرای پاداش و فرست کلاس و مسخره شدنش توسط بازیکنان تیم ملی و آنچه که کی روش می گوید توقع احترام گذاشتن از سوی بازیکنان تیم ملی یک طرف ماجراست اما روایتی که حالا مطرح می شود می تواند تا حدود زیادی ابعاد ماجرا را روشن کند.

در هر حال علی کریمی آن روزها به خاطر تیم ملی سکوت کرد تا مبادا حاشیه ای برای تیم ملی ایجاد شود و حتی کارلوس کی روش به خاطر سکوت کریمی از او تشکر هم کرد. اما حرفهای شهرام دبیری، عضو جدید هیات رئیسه حسابی علی کریمی را ناراحت و عصبانی کرده است.

این روایت البته تایید شده نیست اما ممکن است درست باشد.

داستان از این قرار است که یکی دو شب قبل از پرواز تیم ملی به استرالیا، حسین هدایتی به اردوی تیم ملی می آید و چکی به ارزش یک میلیارد تومان را به روی میز شام به علی کریمی می دهد و از او می خواهد تا این پاداش را بین بازیکنان تقسیم کند. اینکه هدایتی چک را به علی کریمی می دهد در نوع خودش جالب بوده، چرا که او چک را به مهدی محمد نبی دبیرکل وقت فدراسیون وسرپرست تیم ملی یا مثلا هوشنگ مقدس نمی دهد. همین ماجرا خیلی زود به گوش فدراسیونی ها می رسد و آنها از این بابت عصبانی می شوند که چرا هدایتی چک را به بخش مالی فدراسیون نداده است.

علی کریمی صبح روز بعد برای خرد کردن چک اقدام می کند و البته به سختی می تواند چک را نقد کند. چرا که ظاهرا اول حساب پر نبوده و بعد پر می شود.

صبح روز پرواز به استرالیا علی کریمی که می خواسته پول را بین کادرفنی و سرپرستی و بازیکنان تقسیم کند، با واکنش علی کفاشیان در درب هتل روبرو می شود که به او می گوید فدراسیون حساب و کتاب دارد، حسابداری دارد و تیم ملی مسئول امور مالی دارد و کسی نمی تواند به صورت مستقیم به بازیکنان پاداش بدهد. علی کریمی هم همانجا از کوره در می رود و از بی اعتمادی اش به فدراسیون فوتبال می گوید و جملاتی رد و بدل می شود که البته قابلیت انتشار ندارد.

کریمی پاداش را تحویل می دهد و از اردو می رود و مثل اینکه دلخوری او طوری نبوده که نخواهد به اردوی تیم ملی نپیوندد و حتی زمانی که کی روش متوجه این اتفاق می شود با کریمی صحبت می کند و او می گوید که خودش شب به فرودگاه می آید. البته ظاهرا علی کفاشیان هم با او در چند مقطع زمانی تا شب که لحظه پرواز بوده تماس می گیرد اما علی کریمی جواب تلفن های رئیس فدراسیون فوتبال را نمی دهد.

بلیت اوالبته تا لحظه درگیری فرست کلاس بوده اما ظاهرا دستور داده می شود که بلیتش به اکونومی تبدیل شود و همین اتفاق خیلی زود به علی کریمی خبر داده می شود.

علی کریمی همین که خبردار می شود که بلیتش از فرست کلاس به اکونومی تبدیل شده، قهر می کند و هر چه در فرودگاه منتظر می مانند از کریمی خبری نمی شود. همان لحظات قبل از پرواز به استرالیا، زمانی که خبرنگاران سوال می پرسند که کریمی کجاست، اکثر کادر و مسئولان فدراسیون و تیم ملی می گویند که کریمی با خودروی خودش در حال آمدن به فرودگاه است. اما در نهایت علی کریمی به فرودگاه نیامد و به همراه تیم ملی به استرالیا نرفت.

اگر یادتان باشد، همانجا و در درب فرودگاه امام(ره) زمانی که کی روش می شنود که کریمی نیامده، شوکه می شود و با دستیارانش و نکونام یک جلسه فوری را در اتوبوس تیم ملی تشکیل می دهند که حدود ۲۰ دقیقه طول می کشد.

در هر حال این هم روایتی بود از ماجرای قهر علی کریمی از تیم ملی که باید دید محبوب ترین بازیکن دو دهه اخیر فوتبال ایران آن را تایید می کند یا نه. باید دید او که گفته حرفهای زیادی دارد چه زمانی سکوتش می شکند و این اتفاق ها را تایید یا تکذیب می کند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت