پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 3834 10 اردیبهشت 1394 ساعت [ 14:23 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

افشارزاده در گفتگو با مهر: قلعه‌نویی حتما در استقلال می‌ماند/خصوصی‌سازی برای‌مان مشکل‌ساز شد

مدیرعامل باشگاه استقلال با بیان اینکه امیر قلعه‌نویی حتما در تیم فوتبال این باشگاه می‌ماند، گفت: قلعه‌نویی سال‌ها در استقلال حضور داشته و طبق معمول هم به کار خود ادامه می‌دهد.

تیفوسی:

افشارزاده در گفتگو با مهر:


قلعه‌نویی حتما در استقلال می‌ماند/خصوصی‌سازی برای‌مان مشکل‌ساز شد

مدیرعامل باشگاه استقلال با بیان اینکه امیر قلعه‌نویی حتما در تیم فوتبال این باشگاه می‌ماند، گفت: قلعه‌نویی سال‌ها در استقلال حضور داشته و طبق معمول هم به کار خود ادامه می‌دهد. بهرام افشارزاده در گفتگو با مهر، با اشاره به از دست دادن شانس قهرمانی استقلال در لیگ برتر، با بیان مطلب فوق عنوان کرد: به هر حال مسابقه است و بازیکنان نتوانستند از فرصت‌های خود برای رسیدن به پیروزی استفاده کنند. البته امیدواریم در سه بازی آینده بازیکنان تیم استقلال موفق شوند تا بتوانیم شانس‌مان را برای کسب سهمیه آسیایی حفظ کنیم.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا باشگاه استقلال تصمیمی برای تغییر سرمربی دارد یا خیر؟، تاکید کرد: خیر، قلعه‌نویی حتما در استقلال می‌ماند و بدون شک سرمربی فصل آینده استقلال است، وی سال‌ها در استقلال حضور داشته و طبق معمول هم به کار خود ادامه می‌دهد.
مدیرعامل باشگاه استقلال با اشاره به بحث خصوصی‌سازی باشگاه‌های سرخابی تصریح کرد: فعلا مساله خصوصی‌سازی مطرح است و برنامه‌هایی که باید انجام دهیم مهم است، تا چه باشگاه خریداری شود و چه نشود مشکلی برای استقلال بوجود نیاید.
افشارزاده با بیان اینکه خصوصی‌سازی در عدم موفقیت استقلال بی‌تاثیر نبوده، خاطرنشان کرد: خصوصی‌سازی هم اسپانسرها را از حالت قبلی خارج کرد و هم بازیکنان، علاقه‌مندی به کار را از دست دادند و این مشکل گریبان باشگاه ما را گرفت.
وی با بیان اینکه امیدوار بود روز چهارشنبه سهام باشگاه به فروش برسد، تاکید کرد: قطعا این موضوع روی باشگاه تاثیر منفی می‌گذارد و همانگونه که گفتم مشکلات مالی فعلی باشگاه، ماحصل پروسه خصوصی‌سازی باشگاه است. البته امیدوار در مزایده چهارم باشگاه به فروش رسیده تا مشکلات به حداقل برسد.
مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص جدایی مهره‌های این تیم از جمع آبی‌پوشان گفت: هنوز سه بازی داریم و بعد از پایان مسابقات لیگ یا من یا هر کس دیگری که در تیم هست، کارها را پیش می‌برد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت