پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 3852 10 اردیبهشت 1394 ساعت [ 19:51 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

در دیداری دوستانه رقم خورد؛ برتری منتخب ایران برابر باشگاه ۹۰ ارومیه/ دایی ۶ گل زد

دیدار دوستانه تیم‌های منتخب تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه ۹۰ ارومیه درحالی با برتری تیم منتخب ایران به پایان رسید که علی دایی ۶ گل در این مسابقه به ثمر رساند

تیفوسی:

در دیداری دوستانه رقم خورد؛

برتری منتخب ایران برابر باشگاه ۹۰ ارومیه/ دایی ۶ گل زد

دیدار دوستانه تیم‌های منتخب تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه ۹۰ ارومیه درحالی با برتری تیم منتخب ایران به پایان رسید که علی دایی ۶ گل در این مسابقه به ثمر رساند. به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های فوتبال منتخب تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۹۸ فرانسه و باشگاه ۹۰ ارومیه امروز پنجشنبه در دیداری تدارکاتی و برای احیای دریاچه ارومیه برابر هم به میدان رفتند که این بازی با برتری ۹ بر ۴ تیم منتخب ایران به پایان رسید.
در این مسابقه که در ورزشگاه ۶ هزارنفری غدیر ارومیه برگزار شد، علی دایی (۶ گل) و مهرداد میناوند، رسول خطیبی و آتیلا حجازی (هرکدام یک گل) برای تیم منتخب ایران به ثمر رساندند. دایی تنها بازیکنی بود که در جریان این مسابقه تعویض نشد و درکنار ۶ گل زده، یک پاس گل هم داد.
تماشاگران حاضر در محل برگزاری این بازی بیش از همه بازیکنان تیم منتخب ایران علی دایی را تشویق می‌کردند. همچنین در جریان این بازی علی دایی و آتیلا حجازی همکاری خوبی با هم داشتند و یکی از گل‌هایی دایی با پاس پسر مرحوم ناصر حجازی به ثمر رسید.
در بین دو نیمه این مسابقه هم از علی دایی به عنوان آقای گل فوتبال ملی دنیا تقدیر به عمل آمد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت