خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / سایر تیم های لیگ برتر / گل‌محمدی: وضعیت سپاهان برای قهرمانی از همه بهتر است

گل‌محمدی: وضعیت سپاهان برای قهرمانی از همه بهتر است

تیفوسی:

گل‌محمدی: وضعیت سپاهان برای قهرمانی از همه بهتر است

 

1423148529188_IMG_6916.JPG

 

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: در نیم فصل دوم مقابل همه تیم‌ها ساختار دفاعی خوبی داشته باشیم و توانستیم جلوی حملات تیم‌ها را بگیریم. در بازی فردا نیز مهاجمان تند و تیز مسجدسلیمان را شناسایی کردیم و با هماهنگی‌های لازم می‌توانیم آنها را خنثی کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اصفهان، یحیی‌ گل‌محمدی در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان با تبریک روز پدر، اظهار کرد: با توجه به پیروزی‌های خوبی که در چند هفته اخیر داشتیم و بازی خوبمان مقابل فولاد خوزستان در هفته قبل امیدمان به گرفتن سهمیه آسیا در لیگ برتر بیشتر شده است و انگیزه بالایی پیدا کرده‌ایم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان با اشاره به اینکه نفت مسجدسلیمان با تمام قوا به مصاف ما می‌آید، گفت: نفت مسجدسلیمان در قعر جدول است و با توجه به جایگاه خودش باید با تمام قدرت خود با ما بازی کند زیرا شاید این آخرین فرصت نفت مسجدسلیمان است تا از سقوط به دسته یک در امان باشد.

وی تصریح کرد: تیم نفت مسجدسلیمان کادر فنی و بازیکنان خوب و قابل احترامی دارد و حتی در برخی از بازی‌هایشان حق‌شان باخت نبوده است.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان افزود: در حال حاضر اسماعیل فرهادی، اکبر ایمانی و کاوه رضایی مصدومان تیم ما هستند.

گل‌محمدی در مورد مصدومیت کاوه رضایی گفت: در هفته گذشته نیز بازیکنان ما توانستند با بازی خوب خودشان جای بازیکن مصدوم‌مان را پر کنند و فکر می‌کنم در بازی فردا نیز بتوانیم جای کاوه رضایی را پر کنیم اما باید گفت که این بازیکن یکی از مهره‌های کلیدی تیم ماست.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در خصوص ساختار دفاعی تیمش گفت: در نیم فصل دوم مقابل همه تیم‌ها ساختار دفاعی خوبی داشته باشیم و توانستیم جلوی حملات تیم‌ها را بگیریم. در بازی فردا نیز مهاجمان تند و تیز مسجدسلیمان را شناسایی کردیم و با هماهنگی‌های لازم می‌توانیم آنها را خنثی کنیم.

وی با اشاره به اینکه تیم ذوب آهن اواخر نیم فصل اول را خوب تمام کرد، گفت: بعد از نقل و انتقالات نیم فصل و خرید کاوه رضایی توانستیم هماهنگی بیشتری بین بازیکنان به وجود بیاوریم. ذوب آهن قالب و ساختاری به خود گرفته که بسیار مطلوب است و هر بازیکن جوانی مانند دانیال اسماعیل‌فر و احسان پهلوان می‌توانند در این ساختار خود را نشان دهند و به یکی از بازیکنان خوب کشور تبدیل شوند. همان‌طور که این دو بازیکن در سه هفته اخیر توانستند عملکرد خوبی را از خود نشان دهند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در پاسخ به این سوال که چه تیمی می‌تواند قهرمان لیگ برتر فوتبال شود، گفت: تراکتور وضعیت امتیازی بهتری نسبت به دیگر رقبای خود دارد اما به نظر من وضعیت سپاهان برای قهرمانی از همه بهتر است زیرا بازی‌هایی نسبتا راحت‌تر نسبت به حریفانش دارد اما قهرمان لیگ مانند لیگ گذشته در هفته پایانی مشخص خواهد شد و هفته آخر مشخص می‌کند که چه تیمی قهرمان لیگ برتر سیزدهم فوتبال می‌شود.

انتهای پیام

درباره MEHDI

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *