کد خبر : 38873 6 مرداد 1396 ساعت [ 4:32 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پورموسوی: پرسپولیس پتانسیل قهرمانی در آسیا را دارد

[ad_1] پایگاه خبری ورزشی تیفوسی: سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: پرسپولیس پتانسیل قهرمانی در آسیا را دارد. به گزارش ایسنا، سیروس پورموسوی بعد از شکست دو بر صفر تیمش برابر پرسپولیس در هفته اول رقابت های لیگ برتر گفت: ابتدا از هوادارانمان که ۱۰۰۰ کیلومتر در راه بودند عذرخواهی کنم. ما شرمنده آنها شدیم. […]

[ad_1]
پایگاه خبری ورزشی تیفوسی:

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: پرسپولیس پتانسیل قهرمانی در آسیا را دارد.

به گزارش ایسنا، سیروس پورموسوی بعد از شکست دو بر صفر تیمش برابر پرسپولیس در هفته اول رقابت های لیگ برتر گفت: ابتدا از هوادارانمان که ۱۰۰۰ کیلومتر در راه بودند عذرخواهی کنم. ما شرمنده آنها شدیم. به پرسپولیس تبریک می گویم. آنها پتانسیل قهرمانی در آسیا را دارند.

او افزود: آنها برخلاف ما تغییرات کمی داشته‌اند. از طرفی ما چند مصدوم هم دادیم و دو بازیکنمان هم امروز مصدوم شدند. به هرحال باخت برعهده من است. از بازیکنانم تشکر می کنم و امیدوارم با جدیت بیشتر این بازی را جبران کنیم.

سرمربی تیم فولاد در پاسخ به این سوال که چرا تیمش در نبردهای تک به تک ضعیف بود، اظهار کرد: من نمی‌خواهم پشت باخت قایم شوم ولی خیلی از بازیکنان ما امروز برای اولین بار ورزشگاه آزادی را دیدند. گل دوم پرسپولیس شیرازه ما را بهم زد.

وی درپاسخ به این سوال که آیا پرسپولیس قوی بود و یا اینکه تیم او خیلی ضعیف ظاهر شد، بیان کرد: پرسپولیس شانس قهرمانی آسیا را دارد. متاسفانه ما پیمان شیرزاد و زلیکانی را از دست دادیم. بازیکنی که به تیم امید دادیم هم مصدوم شد و این پاداش ما بود. شکل تیم ما بهم ریخت. قبول دارم که خوب نبودیم و امیدوارم بازی‌های بعدی بهتر شویم.

انتهای پیام

[ad_2]

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت