کد خبر : 38890 6 مرداد 1396 ساعت [ 8:44 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

سیاه جامگان 2- ذوب آهن2/ فرار مشهدی ها از شکست مقابل قلعه نویی

[ad_1] پایگاه خبری ورزشی تیفوسی: ذوب آهن در حالی که تا دقایق پایانی با حساب دو بر یک از سیاه جامگان جلو بود، نتوانست این پیروزی را حفظ کند و بازی به تساوی دو بر دو ختم شد. به گزارش ایسنا، نخستین دیدار از هفته نخست لیگ برتر در مشهد میان تیم های سیاه جامگان […]

[ad_1]
پایگاه خبری ورزشی تیفوسی:

ذوب آهن در حالی که تا دقایق پایانی با حساب دو بر یک از سیاه جامگان جلو بود، نتوانست این پیروزی را حفظ کند و بازی به تساوی دو بر دو ختم شد.

به گزارش ایسنا، نخستین دیدار از هفته نخست لیگ برتر در مشهد میان تیم های سیاه جامگان و ذوب آهن برگزار شد که دو تیم به تساوی ۲-۲ رضایت دادند.

در این دیدار ابتدا علی حمام بازیکن لبنانی ذوب آهن به اشتباه در دقیقه ۱۹ دروازه تیم خودش را باز کرد تا شاگردان اکبر میثاقیان با یک گل از مهمان خود پیش بیفتند.

در ادامه یاران امیر قلعه نویی نبض بازی را دست گرفتند و در دقیقه ۳۱ ربیع عطایا دیگر بازیکن لبنانی ذوب آهن بازی را به تساوی کشاند. با آغاز نیمه دوم، محمد نژادمهدی در دقیقه ۴۷ گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر رساند تا امیر قلعه نویی به همراه ذوب آهن شروع خوبی داشته باشد اما این پایان کار نبود و در دقیقه ۹۰ حسین بادامکی بازی را به تساوی کشاند تا لیگ هفدهم با تساوی آغاز شود.

در ادامه هفته نخست سه بازی دیگر از ساعت ۲۱ در شهرهای مختلف برگزار می شود.

انتهای پیام

[ad_2]

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت