کد خبر : 38922 6 مرداد 1396 ساعت [ 16:59 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

حدادی‌فر: وضعیت مصدومیتم مشخص نیست/ از ذوب‌آهن طلبکاریم

[ad_1] پایگاه خبری ورزشی تیفوسی: بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: با بد شانسی دوباره از همان ناحیه قبلی مصدوم شدم و با احساس درد در زانو نتوانستم بازی را ادامه دهم. به گزارش ایسنا، قاسم حدادی‌فر در خصوص مصدومیت مجددش اظهارکرد: دوباره با بدشانسی روبه روشدم و از همان ناحیه قبلی احساس درد […]

[ad_1]
پایگاه خبری ورزشی تیفوسی:

بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: با بد شانسی دوباره از همان ناحیه قبلی مصدوم شدم و با احساس درد در زانو نتوانستم بازی را ادامه دهم.

به گزارش ایسنا، قاسم حدادی‌فر در خصوص مصدومیت مجددش اظهارکرد: دوباره با بدشانسی روبه روشدم و از همان ناحیه قبلی احساس درد کردم و مجبور شدم در دقیقه ١۵ بازی تعویض شوم.

وی ادامه داد:پس از بازگشت به اصفهان، MRI خواهم گرفت تا تکلیف مصدومیتم مشخص شود.

حدادی فر درخصوص شرایط تیم ذوب‌آهن گفت: خوشبختانه قبل از شروع لیگ اردوی خوبی را پشت سر گذاشتیم و با حضور قلعه‌نویی شرایط‌مان برای حضور در لیگ برتر بهتر هم شده‌است.

بازیکن تیم ذوب آهن با اشاره به ثبات در ذوب‌آهن گفت: خوشبختانه تیم پارسال حفظ شده است، با اینکه چند بازیکن جدید هم مثل شریفات و بوحمدان به تیم اضافه شده‌اند. تمام تلاش خود را خواهیم ‌کرد که همان ذوب آهن همیشگی شویم.

وی در خصوص وضعیت مالی تیم ذوب آهن گفت: از سال گذشته بخشی از قرارداد خود را طلبکاریم، ضمن اینکه برای امسال هم هنوز پولی نگرفته‌ایم. باشگاه هیچ پرداختی نداشته است ولی امیدوارم به زودی بخشی از قرارداد و مطالبات بازیکنان پرداخت شود.

انتهای پیام

[ad_2]

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت