کد خبر : 38940 6 مرداد 1396 ساعت [ 21:06 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

۱۰‌ هزار هوادار نقش جهان/ پاپی بازوبند کاپیتانی را به نویدکیا تحویل داد

[ad_1] پایگاه خبری ورزشی تیفوسی: در حالی‌که دیدار تیم‌های سپاهان اصفهان و سایپا در هفته اول رقابت‌های لیگ برتر دقایقی قبل آغاز شده، در ورودی‌های ورزشگاه نقش جهان اصفهان ترافیک سنگینی به وجود آمده است. به گزارش ایسنا، در این بازی، لی اولیویرا دروازه‌بان اول سپاهان به دلیل مصدومیت این بازی را از دست داد […]

[ad_1]
پایگاه خبری ورزشی تیفوسی:

در حالی‌که دیدار تیم‌های سپاهان اصفهان و سایپا در هفته اول رقابت‌های لیگ برتر دقایقی قبل آغاز شده، در ورودی‌های ورزشگاه نقش جهان اصفهان ترافیک سنگینی به وجود آمده است.

به گزارش ایسنا، در این بازی، لی اولیویرا دروازه‌بان اول سپاهان به دلیل مصدومیت این بازی را از دست داد تا دروازه‌بان تیم پایه سپاهان که امسال برای اولین بار به تیم بزرگسالان اضافه شده، این بازی در درون دروازه قرار بگیرد.

در حالی که حسین پاپی در بین ۱۱ نفر تیم سپاهان قرار دارد، بازوبند کاپیتانی را به بازو نبسته و آن را به رسول نویدکیا داده است. قبل از شروع فصل او اعلام کرده بود که اصراری برای بستن بازوبند کاپیتانی تیم ندارد.

در اتوبان ورودی ورزشگاه نقش جهان ترافیک سنگینی وجود دارد و در حال حاضر نیز ۱۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور دارند با این حال ورودی ورزشگاه مملو از جمعیت است.

انتهای پیام

[ad_2]

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت