کد خبر : 39001 7 مرداد 1396 ساعت [ 8:28 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

سیدجلال حسینی: باشگاه از من خواست قبل از بازی با فولاد به تلویزیون بروم

[ad_1] پایگاه خبری ورزشی تیفوسی: کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید به درخواست مسوولان باشگاه به برنامه تلویزیونی رفته بود. سید جلال حسینی در گفت‌وگو با ایسنا درباره حضورش در برنامه فوتبال برتر پیش از دیدار پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان اظهار کرد: من به دستور و خواست باشگاه به این برنامه رفتم و از من خواسته […]

[ad_1]
پایگاه خبری ورزشی تیفوسی:

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید به درخواست مسوولان باشگاه به برنامه تلویزیونی رفته بود.

سید جلال حسینی در گفت‌وگو با ایسنا درباره حضورش در برنامه فوتبال برتر پیش از دیدار پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان اظهار کرد: من به دستور و خواست باشگاه به این برنامه رفتم و از من خواسته شد درباره مشکلات موجود، صحبت کنم.

او افزود: من هیچ وقت چنین بازیکنی نبودم که در روزی که تیمم بازی دارد به یک برنامه تلویزیونی بروم و درباره مشکلات صحبت کنم. حضور من در این برنامه تلویزیونی پیش از دیدار تیم‌مان برابر فولاد صرفا به درخواست باشگاه انجام شد.

روز گذشته در حالی که نام سید جلال حسینی در بین ۲۰ بازیکن پرسپولیس برای دیدار مقابل فولاد خوزستان درج شده بود، او به همراه علی‌اکبر طاهری به برنامه فوتبال برتر رفت و درباره مسائل مختلفی به صحبت پرداخت. البته حسینی بلافاصله پس از پایان برنامه، خودش را به ورزشگاه آزادی رساند تا در جمع قرمزپوشان باشد.

انتهای پیام

[ad_2]

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت