خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / سایر تیم های لیگ برتر / فرکی: این برد ما را به قهرمانی و سهیمه آسیا نزدیک کرد

فرکی: این برد ما را به قهرمانی و سهیمه آسیا نزدیک کرد

تیفوسی:

فرکی: این برد ما را به قهرمانی و سهیمه آسیا نزدیک کرد

 

1429896436322_ali darvishi-16.jpg

 

سرمربی تیم فو‌تبا‌ل سپاهان گفت: کسب این پیروزی می‌تواند قهرمانی یا کسب سهمیه آسیایی را برای فو‌تبا‌ل اصفهان رقم بزند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه خوزستان، حسین فرکی پس از پیروزی ۳-۱ تیمش مقابل استقلال خوزستان اظها‌ر کرد: من پیش‌بینی کرده بودم که بازی را ساده نخواهیم برد. گل زود هنگام ما حریف را تحریک کرد تا تلاش کند به گل مساوی دست یابد اما بازیکنان ما علی‌رغم اشتباهات زیادی که داشتند در کنترل بازیکنان تیم حریف موفق نشان دادند.

وی ا‌دا‌مه‌ داد: در نیمه دوم بهتر عمل کردیم. بازی را خوب کنترل کردیم تا توانستیم به گل دوم هم دست پیدا کنیم. البته هوای گرم اهواز توان بازیکنان ما را کم کرده بود. زمانی که حریف تک گل خود را به ثمر رساند با امیدواری بیشتر بازی را دامه داد که ما فشار زیادی را تحمل کردیم، ولی اجازه ندادیم حریف برتری اش را دیکته کند.

سرمربی تیم فو‌تبا‌ل سپاهان اصفهان ، خاطر‌ نشان کرد: کسب این سه امتیاز برای ما بسیار با ارزش است و می‌تواند قهرمانی یا کسب سهمیه آسیایی را برای فو‌تبا‌ل اصفهان رقم بزند. ما مربیان فو‌تبا‌ل شرایط سخت ر‌قابت‌ را تجربه کرده‌ایم و خوب می دانیم که هم اکنون شرایط بالای جدول لیگ برتر شانه به شانه و حساس است و هر تیمی از لحاظ تجربه، توان فنی و روحی برتر باشد به قهرمانی نزدیکتر خواهد شد. امیدوارم که تیم ما این فاکتورها را اجرا و دچار بدشانسی نشود.

انتها‌ی‌ پیا‌م

درباره MEHDI

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *