کد خبر : 39167 8 مرداد 1396 ساعت [ 13:59 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ربیع‌خواه: برای ۳ جام می‌جنگیم/ در پرسپولیس باند وجود ندارد

[ad_1] پایگاه خبری ورزشی تیفوسی: مدافع تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید تیمش در فصل جاری به دنبال کسب سه جام است. محسن ربیع‌خواه در گفت‌وگو با ایسنا درباره پیروزی پرسپولیس برابر فولاد خوزستان، اظهار کرد: واقعا خوشحالیم که توانستیم گام بزرگی در فصل جدید برای کسب عنوان قهرمانی و دفاع از عنوان سال قبل‌مان برداریم. از […]

[ad_1]
پایگاه خبری ورزشی تیفوسی:

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید تیمش در فصل جاری به دنبال کسب سه جام است.

محسن ربیع‌خواه در گفت‌وگو با ایسنا درباره پیروزی پرسپولیس برابر فولاد خوزستان، اظهار کرد: واقعا خوشحالیم که توانستیم گام بزرگی در فصل جدید برای کسب عنوان قهرمانی و دفاع از عنوان سال قبل‌مان برداریم. از این بابت بسیار خوشحالم و بیشتر از آن خوشحالم که هواداران‌مان راضی به خانه برگشتند. ما تلاش می‌کنیم که همین روند را در بازی‌های آینده ادامه دهیم تا در پایان فصل قهرمان شویم.

او در ادامه افزود: زمانی که تازه به پرسپولیس آمده بودم کسی شناختی روی من نداشت به همین خاطر کار بسیار سختی داشتم تا خودم را نشان بدهم اما بازی به بازی پیش رفتم و توانستم نظر کادرفنی را نسبت به خودم جلب کنم. الان هم تمام تمرکزم روی بازی‌ها است و تلاشم را می‌کنم که بهترین عملکرد را برای تیم داشته باشم.

ربیع‌خواه درباره این که برانکو در پست‌های مختلف از او استفاده می‌کند، گفت: هر جایی که سرمربی تیم نیاز ببیند، من وظیفه دارم بازی کنم. مطمئنا تلاشم را می‌کنم که بهترین عملکرد را داشته باشم البته خودم بیشتر دوست دارم در پست هافبک دفاعی بازی کنم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه صحبت‌هایش با بیان این که “در این تیم همدلی حرف اول را می‌زند،” گفت: سال قبل رفاقت و همدلی در تیم ما وجود داشت. یکی از مهم‌ترین مسائل و دلایلی که ما توانستیم قهرمان شویم همین موضوع بود. امسال هم رفاقت در تیم ما وجود دارد و بازیکنان با یکدیگر دوست هستند و این که گفته می‌شود در تیم باندبازی وجود دارد اصلا درست نیست و در تیم ما باندی وجود ندارد.

او در پاسخ به این سوال که چقدر برای تیمش شانس قهرمانی قائل است، گفت: تیم ما مدعی اصلی قهرمانی است. ما می‌خواهیم از عنوان قهرمانی‌مان دفاع کنیم و هدف‌مان همین است البته امسال در سه جام می‌جنگیم و دوست نداریم در هیچ کدام از این جام‌ها به راحتی کنار برویم.

ربیع‌خواه درباره اینکه در خط دفاعی پرسپولیس ترافیک بازیکن وجود دارد، گفت: در تیم‌های بزرگ معمولا در پست‌های مختلف ترافیک بازیکن وجود دارد. تیمی مثل پرسپولیس که می‌خواهد در سه جام شرکت کند باید در پست‌های مختلف بازیکن داشته باشد تا به مشکل نخورد. ما هم مشکلی با این قضیه نداریم و در تمرینات به بهترین شکل ظاهر می‌شویم.

او درباره دیدار پرسپولیس مقابل الاهلی هم گفت: فعلا نمی‌خواهم درباره این موضوع صحبت کنم زیرا در حال حاضر تمرکزمان روی لیگ برتر و بازی با تراکتورسازی است. امیدوارم از تبریز با دست پر به تهران برگردیم.

انتهای پیام

[ad_2]

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت