کد خبر : 39276 9 مرداد 1396 ساعت [ 8:24 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گفته بودم برای یادگیری و کسب تجربه به مسابقات آمده‌ایم

[ad_1] به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی سرمربی تیم ملی والیبال امید ایران گفت: از همان ابتدا گفته بودم برای کسب تجربه و یادگیری به این مسابقات آمدیم. اگر تیم ما برای قهرمانی برنامه‌ریزی کرده و به اندونزی آمده بود، من مسئولیت شکست را می‌پذیرفتم. به گزارش ایسنا، خوان سیچلو، سرمربی تیم ملی والیبال امید […]

[ad_1]
به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

سیچلو

سرمربی تیم ملی والیبال امید ایران گفت: از همان ابتدا گفته بودم برای کسب تجربه و یادگیری به این مسابقات آمدیم. اگر تیم ما برای قهرمانی برنامه‌ریزی کرده و به اندونزی آمده بود، من مسئولیت شکست را می‌پذیرفتم.

به گزارش ایسنا، خوان سیچلو، سرمربی تیم ملی والیبال امید بعد از ناکامی تیم ملی زیر 23 سال در رسیدن به نیمه‌نهایی مسابقات قهرمانی مردان آسیا، اظهار داشت: در دو ست اول خیلی خوب بازی کردیم اما در ادامه تیم حریف به اصطلاح گرم شد و امتیاز به امتیاز همدیگر را حمایت کردند. همان کاری که ما آن را انجام ندادیم.

سیچلو افزود: در تمام ست‌ها با توپ‌هایی که به اوت زدیم بازی را تمام کردیم. این شکست همان تجربه‌ای بود که به آن رسیدیم. روز اول گفته بودم که برای قهرمانی اینجا نیستیم. این واقعیت است.

وی افزود: اگر مسابقاتی در سطح زیر 23 سال برگزار شود من مسئولیت آن را بر عهده می‌گیرم. ما از ابتدا هم گفتیم که برای کسب تجربه و با رویکرد و هدف یادگیری به این مسابقات آمده بودیم.

سیچلو درباره داوری گفت: داوری نقشی در این شکست نداشت. اگر برای قهرمانی در این مسابقات برنامه ریزی می‌کردیم و راهی این رقابت‌ها شده بودیم، من مسئولیت این شکست را به گردن می‌گرفتم، ولی با تیم زیر 23 سال در مسابقات بزرگسالان حاضر شدیم.

سرمربی تیم ملی زیر 23 سال ایران افزود: این که من مسئولیت این شکست را می‌پذیرم خیلی‌ها را خوشحال می‌کند. باید بگویم که به خاطر من شکست خوردیم اما لطفا فراموش نکنید که همه این بازیکنان ایرانی هستند و از پرچم ایران با شرافت دفاع می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، وی افزود: تیم من 6 ماه هر روز صبح و بعدازظهر تمرین کرد ولی آماده رفتن به فینال این مسابقات نبود. اگر کسی قرار است انتقادی بکند ، این نقدها به من وارد است. لطفا کسی به بازیکنان کاری نداشته باشد.

انتهای پیام

[ad_2]

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت