کد خبر : 39354 9 مرداد 1396 ساعت [ 19:01 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

افضل: چونبوری خوش شانس بود/ در بدترین زمان مجازات شدیم

[ad_1] پایگاه خبری ورزشی تیفوسی: سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند، چونبوری تایلند را تیمی خوش شانس خواند و گفت: ما شروع خوبی در مسابقات داشتیم و مستحق این شکست نبودیم. علی‌رضا افضل در گفت‌وگو با ایسنا، پس از آن که تیمش برای دومین مرتبه در فینال رقابت‌های فوتسال جام باشگاه‌های آسیا مقابل چونبوری تایلند تن […]

[ad_1]
پایگاه خبری ورزشی تیفوسی:

سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند، چونبوری تایلند را تیمی خوش شانس خواند و گفت: ما شروع خوبی در مسابقات داشتیم و مستحق این شکست نبودیم.

علی‌رضا افضل در گفت‌وگو با ایسنا، پس از آن که تیمش برای دومین مرتبه در فینال رقابت‌های فوتسال جام باشگاه‌های آسیا مقابل چونبوری تایلند تن به شکست داد و دستش به جام قهرمانی نرسید در خصوص وضعیت گیتی پسند اظهار کرد: شروع خوبی در این دوره از مسابقات داشتیم و در تمام بازی‌ها تیم برتر میدان بودیم. بازی فینال هم خوب و نزدیک بود. هر دو تیم نمایش جذاب و دیدنی داشتند.

وی افزود: به اعتقاد من حریف خوش شانس بود. برای لحظاتی دچار اشتباهاتی شدیم که تمرکز تیمی ما را بر هم زد و همین مساله موجب شد که دو گل به فاصله کوتاهی دریافت کنیم.

او ادامه داد: باور نمی‌کنم که بازیکنانم مستحق شکست بوده باشند. آن‌ها تمام تلاش خود را برای رسیدن به قهرمانی انجام دادند. همیشه شرایط فینال خاص است و هر تیمی ممکن است نوسان زیادی در بازی داشته باشد. متاسفم که نتوانستیم از اعتبار خودمان به خوبی دفاع کنیم و در بدترین زمان ممکن مجازات سختی شدیم.

سرمربی تیم گیتی پسند درباره برنامه‌های بعدی تیمش گفت: پرونده مسابقات آسیایی بسته شد. کار سخت تازه شروع شده است. تکرار قهرمانی در لیگ ایران کار آسانی نیست. باید بتوانیم پرقدرت و با برنامه از این عنوان دفاع کنیم تا بتوانیم دوباره به این مسابقات برگردیم.

انتهای پیام

[ad_2]

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت