پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 3965 13 اردیبهشت 1394 ساعت [ 19:50 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

برانکو: فعلا بنیادکار حریف ماست

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید‌، فعلا به دیدار استقلال فکر نمی‌کند و بنیاد کار حریف اصلی تیمش محسوب می‌شود.

تیفوسی:

برانکو: فعلا بنیادکار حریف ماست

 

1430633772987_IMG_4278.JPG

 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید‌، فعلا به دیدار استقلال فکر نمی‌کند و بنیاد کار حریف اصلی تیمش محسوب می‌شود.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس درباره بازی روز چهارشنبه پرسپولیس مقابل بنیادکار ازبکستان اظهار کرد: مسابقه برابر پیکان به من خوش‌بینی داد به خاطر این که جو بسیار مثبتی به نفع ما به راه افتاد. در واقع بهترین حالت برای هواداران ماست. طبیعتا ما یک هدف داریم و آن هم پیروزی برابر بنیادکار است.

وی افزود: امیدوارم هواداران از تیم ما به عنوان یار دوازدهم حمایت کنند. بازیکنان کار خودشان را انجام و نشان دادند که با جنگاوری برای شادی هواداران تلاش می‌کنند.

وی درباره تمرین ضربات ایستگاهی گفت:‌ ضربات ایستگاهی جز برنامه‌های تاکتیکی ماست و مدام روی آن کار می‌کنیم تا هر بار روی ضربات ایستگاهی بهتر و بهتر شویم.

برانکو درباره آخرین وضعیت حمیدرضا علی عسگری نیز گفت: او امروز به طور کامل با ما تمرین کرد و فردا قرار است تست نهایی را انجام بدهد اما انتظار دارم به بازی روز چهارشنبه برسد. به هر حال نباید دستم را برای حریف باز کنم. برای همه احتمالات راه حل خود را داریم.

وی درباره شناخت تیم بنیادکار اظهار کرد: مسابقه این تیم را مشاهده کردم. آنها به سختی بازی را واگذار کردند و شناخت خوبی از این تیم دارم. مطمئنا ما بازی راحتی پیش رو نداریم. البته باید بگویم هیچ بازی برای ما راحت نیست.

او همچنین درباره آخرین وضعیت محسن بنگر نیز گفت: او قرار است فردا از پایش عکسبرداری کند ولی با توجه به این که یک ماه تمرین نکرده از آمادگی خوبی بهره نمی‌برد ولی اگر سالم باشد، شاید بتوانیم در بازی آخر از او استفاده کنیم تازه آن هم معلوم نیست.

وی خاطر نشان کرد: نمی‌خواهم در مورد تیم استقلال صحبت کنم زیرا فعلا بنیاد کار حریف ماست.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت