خانه / اخبار فوتبال ایران / عابدینی تاکید کرد: اراده‌ای می‌خواهد پرسپولیس دولتی بماند/می‌گویند هدایتی بدهکار است

عابدینی تاکید کرد: اراده‌ای می‌خواهد پرسپولیس دولتی بماند/می‌گویند هدایتی بدهکار است

عابدینی تاکید کرد: اراده‌ای می‌خواهد پرسپولیس دولتی بماند/می‌گویند هدایتی بدهکار است

مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس با انتقاد از واگذار نشدن این باشگاه، گفت: اراده‌ای می‌خواهد استقلال و پرسپولیس دولتی باقی بماند.

به گزارش خبرنگار مهر، امیر عابدینی بعد از آنکه اعلام شد مزایده پرسپولیس برنده‌ای نداشته و شرکت استیل آذین ایرانیان هم اهلیت خرید باشگاه را نداشته است، اظهار کرد: من با صراحت می‌گویم که بحث روی شرکت استیل آذین نیست. آنها بحث هدایتی را دارند که بدهکار است ولی می‌دانیم که رقم و عدد آن عمده نیست!

وی افزود: اگر واقعا اینطور است، چرا آنرا اعلام نمی‌کنند؟ می‌خواستم با پوری حسینی (رئیس سازمان خصوصی سازی) صحبت کنم ولی او در جلسه است.

عابدینی که حساب ویژه‌ای را روی برنده شدن هدایتی در این مزایده باز کرده بود، خاطرنشان کرد: در حال حاضر اراده‌ای وجود دارد که این دو باشگاه را در اختیار دولت باقی بگذارد و این نگران کننده است.

مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس در واکنش به اصرار خبرنگاران برای بازگو کردن مشکل اصلی، گفت: وقتی نمی‌دانم مشکل چیست، نمی‌توانم اطلاعات غلط بدهم. از نظر ما هیچ مسئله‌ای وجود ندارد. ما باید کمیته سه نفره احراز صلاحیت را مجاب کنیم.

وی مجددا در پاسخ به خبرنگارانی که روی سئوال خود پافشاری می‌کردند، تاکید کرد: آنها که «بگم بگم» می‌گفتند به مردم اطلاعات غلط می‌دادند!

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *