خانه / اخبار فوتبال ایران / بادامکی: حدادی‌فر را عمدا مصدوم نکردم/ داور با فولادی‌ها مماشات کرد

بادامکی: حدادی‌فر را عمدا مصدوم نکردم/ داور با فولادی‌ها مماشات کرد

پایگاه خبری ورزشی تیفوسی:

حسین بادامکی کاپیتان تیم سیاه جامگان مشهد معتقد است رفتار غیرورزشی حامد لک برای اتلاف وقت این دیدار سبب شد تا هواداران و بازیکنان بی‌جهت عصبی شوند.

حسین بادامکی در گفت و گو با ایسنا، درباره توهین هواداران ذوب‌آهن در شبکه‌های مجازی به او، پس از پارگی رباط قاسم حدادی‌فر گفت: متاسفانه در هفته نخست، در صحنه‌ای با حدادی‌فر برخورد کردم که منجر به پارگی رباط صلیبی‌اش شد. اتفاقا با قاسم دوستم و صحبت هم کردیم و از او عذرخواهی کردم چون اصلا و ابدا عمدی در کار نبود.

وی افزود: بیانیه باشگاه ذوب‌آهن برای من به شخصه عجیب بود زیرا این باشگاه به شکلی در این بیانیه صحبت کرده‌ بود که گویا من عمدا بازیکن حریف را مصدوم کردم. همین موضوع سبب شد که برخی از هواداران ذوب‌آهن تحریک شوند و برخی صحبت‌ها در شبکه‌های اجتماعی مطرح شود که زیبنده هیچ یک از طرفین نبود. به گمانم آنها هواداران ذوب نبودند زیرا در هر شهری آدم‌های بی‌اخلاق پیدا می‌شوند که خود را پشت هواداران قایم می‌کنند.

بادامکی درباره شکست ۲ بر یک تیمش مقابل فولاد خوزستان هم اظهار کرد: متاسفانه روی اشتباهاتی عجیب گل خوردیم و نتوانستیم از موقعیت‌هایی که در نیمه دوم به دست آوردیم استفاده کنیم. فرصت خوبی بود که به جمع بالانشینان جدول اضافه شویم. فکر نمی‌کردم در مصاف با فولاد شکست بخوریم ولی حیف شد و سه امتیاز بازی را راحت از دست دادیم.

بادامکی درباره با قضاوت داور این دیدار تصریح کرد: این نخستین تجربه کمیل غلامی در لیگ برتر بود. بازی صحنه خاصی نداشت اما فکر می‌کنم این داور جوان، در برخی صحنه‌ها با حریف مماشات می‌کرد.

کاپیتان تیم فوتبال سیاه‌جامگان درباره درگیری لفظی‌اش با حامد لک، سنگربان فولاد هم گفت: دروازه‌بان فولاد دست به حرکاتی می‌زد که فکر کنم در فوتبال منسوخ شده است. او به تنهایی یک ربع روی زمین افتاده ود ولی با واکنشی از سوی داور روبه‌رو نشد. این که لک برای هر موضوعی خودش را روی زمین می‌انداخت و زمینه‌ساز تنش و عصبی شدن هواداران و بازیکنان می‌شد، قطعا حرکت جالبی نبود. شک ندارم که اگر این بازی در اهواز بود و بازیکن ما چنین رفتاری می‌کرد با کارت زرد داور مواجه می‎شد.

انتهای پیام

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *