خانه / اخبار فوتبال ایران / خوشرو: قضاوت حیدری راضی کننده نبود

خوشرو: قضاوت حیدری راضی کننده نبود

پایگاه خبری ورزشی تیفوسی:

مدرس داوری فوتبال می‌گوید حیدری قضاوت راضی کننده‌ای را در دیدار استقلال و تراکتورسازی نداشت و در بسیاری از صحنه‌ها عقب می‌ماند.

جعفر خوشرو، مدرس داوری ایران در گفت‌وگو با ایسنا،  درباره قضاوت بیژن حیدری در دیدار استقلال و تراکتورسازی، اظهار کرد: قضاوت بیژن حیدری تعریفی نداشت. او مقدماتی‌ترین کارهای ممکن را رعایت نکرد. به عنوان مثال لباس رحمتی همرنگ با لباس داوران یعنی زرد بود که داور باید دستور می داد دروازه‌بان استقلال از کاور استفاده کند.

او ادامه‌ داد: او در نیمه اول بازی کنترل خوبی به اوضاع نداشت. تحت کنترل قرار دادن بازی شامل بخش‌هایی است که یک بخش آن اداره کردن و بخش دیگر جلوگیری از تخطی کردن بازیکنان است. متاسفانه در این نیمه خطاهای بی‌پروایی زیاد شد که حیدری برخورد مناسبی با آن‌ها نداشت. به عنوان مثال در یک صحنه کیانی ضربه‌ای را به پهلوی نورافکن زد  که داور باید تذکر جدی و اخطار می‌داد.

خوشرو ‌اضافه کرد: هم‌چنین داور و کمک داورها در ضد حمله‌ها و یکی، دو صحنه عقب می‌افتادند که این اصلا برازنده یک داور نیست. هم‌چنین بازی خوانی حیدری ضعیف بود و او هم همانند استقلالی‌ها عجله‌ای در شروع مجدد بازی در دقایق پایانی نداشت که البته برای این موارد باید به آبی پوشان تذکر داده می‌شد.

وی در پایان ‌اضافه کرد: من اگر ناظر این بازی بودم، حداکثر ۸.۲ از ۸.۴ را به این داور می‌دادم.

انتهای پیام

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *