خانه / خبرهای فوتبال خارجی / لیگ های خارجی / لیگ قهرمانان آسیا / برانکو ایوانکوویچ: پیروزی برابر بنیادکار را به هواداران تقدیم می کنیم

برانکو ایوانکوویچ: پیروزی برابر بنیادکار را به هواداران تقدیم می کنیم

تیفوسی:

برانکو ایوانکوویچ:

پیروزی برابر بنیادکار را به هواداران تقدیم می کنیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی تیمش برابر بنیادکار ازبکستان گفت: این پیروزی را به هواداران تقدیم می کنیم. به گزارش خبرنگار مهر، برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی تیمش برابر بنیادکار گفت: در وهله اول می خواهم از هواداران پرسپولیس تشکر کنم که جو فوق العاده زیبایی را ایجاد کردند و بازیکنان ما از فرط خستگی از حال رفتن و تا حد مرگ هم رفتند اما به خاطر حمایت هواداران تلاش کردند.
وی ادامه داد: به این هواداران و بازیکنان افتخار می کنم. آنچه به عنوان مربی باید عرض کنم این است که پیروزی همیشه زیباست. ما یک بازی خوب را انجام دادیم و از همان ابتدا حریف را تحت فشار قرار دادیم.
برانکو ادامه داد: وقتی تعداد زیادی از بازیکنان حریف در منطقه دفاعی شان جمع می شوند کار برای ما سخت می شود. به همین خاطر افتخار می کنم به بازیکنانم که مردانه تلاش کردند و به پیروزی رسیدند.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: ما در سخت ترین گروه قرار داشتیم. قهرمان عربستان، قهرمان قطر و برترین تیم ازبکستان در گروه ما بودند. با وجود همه مشکلات داخلی باشگاه ما توانستیم حداکثر امتیاز ممکن را به دست بیاوریم. ما مقابل الهلال هم همین میزان شانس داریم. به نظرم الهلال تیم بهتری نسبت به النصر است.

درباره MEHDI

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *