خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / امید ابراهیمی مطرح کرد: به محروم شدن از دربی فکر نمی‌کنم/ تراکتورسازی را شکست می‌دهیم

امید ابراهیمی مطرح کرد: به محروم شدن از دربی فکر نمی‌کنم/ تراکتورسازی را شکست می‌دهیم

امید ابراهیمی مطرح کرد: به محروم شدن از دربی فکر نمی‌کنم/ تراکتورسازی را شکست می‌دهیم

هافبک تیم استقلال با تاکید بر اینکه برای دیدار با تراکتورسازی به محروم شدن از دربی فکر نمی‌کند، گفت: باید در هر دو بازی پیش‌رو پیروز شویم تا بتوانیم با سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را بدست آوریم.

به گزارش خبرگزاری مهر، امید ابراهیمی، درباره بازی روز یکشنبه تیمش برابر تراکتورسازی تبریز در هفته بیست و نهم از رقابتهای لیگ برتر، ضمن بیان مطلب فوق گفت: بازی با تراکتور همیشه خارج از معادلات جدول، حساسیت خاص خودش را دارد. هواداران دو تیم همواره به این بازی نگاه خاصی دارند و این بازی برای آنها بسیار مهم است.

وی اضافه کرد: ما باید هر دو بازی پیش روی را برنده از زمین خارج شویم تا بتوانیم با تلاش بازیکنان سهمیه آسیا را بگیریم. بعد از پیروزی برابر صبا وضعیت خوبی داریم و تلاش همه ما این است که روز یکشنبه نمایش خوبی داشته باشیم.

هافبک تیم فوتبال استقلال درباره ارزیابی‌اش از تیم تراکتورسازی اظهار کرد: تراکتور نیز تیم منسجم و قدرتمندی بوده و مطمئنا تیمی که صدر جدول است، تیم با لیاقتی است. بازی با آنها خیلی سخت است و ما به حمایت هواداران در این دیدار نیازمندیم. ما همواره دوست داریم ورزشگاه آزادی را مملو از هواداران استقلال ببینیم و شاهد حمایتشان باشیم اما اگر نیایند هم، همه تلاش‌مان را برای سربلندی تیم خواهیم کرد.

وی که با سایت باشگاه استقلال گفتگو می‌کرد، افزود: حضور تماشاگران برای ما انگیزه ایجاد می‌کند و ما با دیدن هواداران با روحیه بهتری خواهیم جنگید. امیدوارم روز یکشنبه استقلالی‌ها در ورزشگاه حضور یابند و اگر هم نیامدند با دعای خیرشان ما را حمایت کنند.

ابراهیمی در ادامه خاطرنشان کرد: امسال مشکلات زیادی داشتیم و شاید نتوانستیم در خور نام استقلال نتیجه بگیریم مشکلات زیادی داشتیم و البته بدشانسی و اتفاقات فوتبالی نیز روی عملکرد ما تاثیر گذاشت اما می‌خواهیم با کسب دو پیروزی و گرفتن سهمیه آسیایی فصل را به بهترین شکل به پایان برسانیم.

وی درباره مشکلات مالی استقلال تاکید کرد: دوست ندارم در این مورد صحبت کنم زیرا وظیفه من نیست تا در این موضوع ورود کنم. این مسائل به مدیرعامل و هیات مدیره مربوط هست و هنوز اتفاق خاصی نیفتاده است. بحث خصوصی‌سازی و واگذاری باشگاه این روزها مطرح است ولی اتفاقی نیفتاده اما من بازیکن در زمین مسابقه تلاش خودمان را به کار می‌بندیم.

هافبک تیم فوتبال استقلال با اشاره به اینکه اگر مشکلات این تیم حل می‌شد مطمئنا نتایج بهتری می‌گرفت، یادآور شد: البته اینطور نیست خدای ناکرده بازیکنان استقلال تنها به خاطر پول بازی کنند. همچین چیزی وجود ندارد و بازیکنان استقلال برای پول به میدان نمی‌روند اما می‌خواهم بگویم بازیکنی که دغدغه پول دارد، نمی‌تواند با تمرکز کافی بازی کند. اگر مشکلات استقلال بر طرف می‌شد، مطمئن باشید نتایج بهتری می‌گرفتیم.

وی در پاسخ به سوالی درباره احتمال محروم شدنش در دربی در صورت گرفتن اخطار در بازی با تراکتورسازی، تصریح کرد: تنها به تراکتورسازی فکر می‌کنم و با همه توانم در این بازی به میدان می‌روم و اینگونه نیست که این بازی را فدای دربی کنم.

ابراهیمی در پایان گفت: برای موفقیت استقلال با همه توانم تلاش خواهم کرد و به چیزی جز موفقیت استقلال در رزو یک شنبه فکر نمی‌کنم. استقلال بازیکنان بزرگ و شایسته زیاد دارد و به من ابراهیمی وابسته نیست و اینگونه نیست که استقلال به کسی وابسته باشد و کسی هم نمی‌تواند بگوید چون من نیستم در روند تیم خلل ایجاد می‌شود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *