خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / گزارش تمرین استقلال: کرار با آبی‌ها تمرین کرد/ درخواست هواداران استقلال از بازیکنان

گزارش تمرین استقلال: کرار با آبی‌ها تمرین کرد/ درخواست هواداران استقلال از بازیکنان

تیفوسی:

گزارش تمرین استقلال:


کرار با آبی‌ها تمرین کرد/ درخواست هواداران استقلال از بازیکنان

هافبک عراقی تیم استقلال که روز گذشته به دلیل مصدومیت تمرین را نیمه کاره رها کرده بود امروز از ابتدا در تمرینات گروهی حضور داشت. به گزارش خبرنگار مهر، آخرین تمرین تیم فوتبال استقلال تهران قبل از رویارویی با تراکتورسازی تبریز از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه امروز شنبه در کمپ اختصاصی زنده یاد ناصر حجازی برگزار شد که برخی حواشی آن به شرح زیر است:
* جاسم کرار که روز گذشته به علت مصدومیت تمرین نکرده بود امروز از ابتدا در کنار سایر بازیکنان تمرین کرد و مورد تشویق هواداران قرار گرفت.
* خسرو حیدری و امید ابراهیمی با ۱۵ دقیقه تاخیر در تمرین حضور پیدا کردند.
* حدود ۷۰ تماشاگر در کمپ حاضر بودند و به تماشای تمرین استقلال نشستند.
* وحید طالب لو و محسن فروزان زیر نظر بوستانی تمرینات ویژه‌ای را انجام دادند.
* هواداران با دیدن بازیکنان از آنان خواستند که مقابل تراکتور بازی خوبی را از خود اراده داده و فردا این تیم تبریزی را شکست دهند.
* در ابتدای تمرین، قلعه‌نویی دقایقی برای بازیکنان صحبت کرد و پس از صحبت‌های وی، بازیکنان ابتدا بدن‌های خود را گرم کرده و سپس کار با توپ انجام داد و در بخش بعدی تمرین بازی آقا وسط انجام دادند که در این بازی کادر فنی هم شرکت داشتند و هم‌پای بازیکنان آقا وسط بازی کردند.
* پس از این تمرین بازیکنان به مرور کارهای تاکتیکی پرداخته که امیر قلعه‌نویی به دقت این تمرین را زیر نظر داشت و هر بازیکنی که اشتباه می‌کرد وی از او می‌خواست که دیگر چنین اشتباهی را تکرار نکند.
* در بخش بعدی تمرین بازیکنان به سانتر از جناحین و شوت از راه دور پرداختند که در این قسمت از تمرین رضا عنایتی با ضربات سری که به توپ می‌زد باعث شد تا مورد تشویق هواداران قرار گیرد.
* در انتهای تمرین هافبک‌های استقلال با گذاشتن آدمک در نزدیکی دروازه به زدن ضربات ایستگاهی پرداخته که در این بخش جاسم کرار و امید ابراهیمی بهتر از سایرین ضربات ایستگاهی را می‌زدند.
* تیم فوتبال استقلال تهران فردا و از ساعت ۱۸ از هفته بیست و نهم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف تراکتورسازی تبریز خواهد رفت.

درباره MEHDI

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *