پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 4178 19 اردیبهشت 1394 ساعت [ 22:31 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فوری/ برکناری محمد مایلی کهن از مدیریت فنی تیم ملی امید/ حاجی مایلی اخراج شد!

تیفوسی : انتقادهای تندی که محمد مایلی کهن از کارلوس کی روش داشت کار دست او داد و علی کفاشیان دستور به برکناری او از تیم ملی امید داده است.

فوری/ برکناری محمد مایلی کهن از مدیریت فنی تیم ملی امید/ حاجی مایلی اخراج شد!

تیفوسی : انتقادهای تندی که محمد مایلی کهن از کارلوس کی روش داشت کار دست او داد و علی کفاشیان دستور به برکناری او از تیم ملی امید داده است.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، محمد مایلی کهن که به واسطه حضور حبیب کاشانی به عنوان مدیرفنی تیم ملی امید انتخاب شد در چند وقت گذشته در برنامه های تلویزیونی علیه کی روش به تندی صحبت کرده بود و همین باعث شده که فدراسیون فوتبال دیگری تمایلی به همکاری با وی نداشته باشد. البته کی روش هم از صحبتهای محمد مایلی کهن تعجب می کرد که چطور مدیرفنی تیم ملی امید که تحت قرارداد فدراسیون است علیه سرمربی تیم ملی و برخی ارکان فدراسیون فوتبال مصاحبه می کند.

محمد مایلی کهن که سال ۸۸ و پس از برکناری علی دایی و با دستور محمد علی آبادی رئیس وقت سازمان ورزش سرمربی تیم ملی شده بود، پس از بیانیه ای تندی که در پایان بازی استقلال و سایپا در لیگ برتر، علیه امیرقلعه نویی نوشت توسط علی کفاشیان برکنار شد. آن زمان کسی باور نمی کرد وی جایگزین علی دایی شود اما محمد مایلی کهن تنها دو هفته پس از حکم انتصابش با نوشتن بیانیه از تیم ملی برکنار شد و هرگز استعفا نداد و حالا به نوعی تاریخ برای او تکرار شده است.

همانطور که گفتیم در چند وقت گذشته او در چند برنامه تلویزیونی به شدت علیه کی روش موضع گیری کرده و فراموش کرده بود که تحت قرارداد فدراسیون فوتبال است.  محمد مایلی کهن قبل  از مدیر فنی شدنش در تیم ملی امید از منتقدان وزارت ورزش و جوانان و دولت بود اما پس از اینکه مدیرفنی تیم ملی امید شد، به سرعت تغییر سمت و سو داد و طرفدار وزارت ورزش و جوانان و شخص وزیر ورزش و دولت شد.

محمد مایلی کهن حتی به محمد دادگان رئیس سابق فدراسیون که رفاقتی دیرینه با وی داشت هم رحم نکرد و پنجشنبه شب هفته گذشته دربرنامه گفت و گوی ویژه خبری محمود گودرزی را بهترین وزیر ورزش دانست و به محمد دادگانی تاخت که در زمان ریاستش محمد مایلی کهن را سرمربی تیم ملی امید کرده بود. آن زمان که رسانه ها به شدت از انتخاب محمد مایلی کهن انتقاد می کردند، دادگان پشتش ایستاد اما تیم ملی امید به المپیک صعود نکرد.

در هر حال صحبتهای مایلی کهن علیه دادگان عجیب بود. اینکه گفت دادگان به جایگاه گودرزی حسودی می کند و این در حالی است که همه می دانند مایلی کهن درباره بسیاری مربیان موفق و حتی نیمه موفق هم موضع گیریهای تندی داشته که برخی از آن به حسادت هم تعبیر می کنند.

علی کفاشیان امروز درباره جلسه ای که با محمد خاکپور داشته گفته بود:« صبح امروز نیز در کمیته ملی المپیک جلسه ای درباره تیم امید و برنامه هایش داشتیم. خاکپور در تیم امید ماندنی است اما درمورد ماندن یا نماندن مایلی کهن ، حبیب کاشانی مدیر تیم فوتبال امید اطلاع دارد.البته گزینه هایی برای جانشینی مایلی کهن مطرح شده است.»

حرفهای کفاشیان نشان می دهد که مایلی کهن دیگر مدیر فنی تیم ملی امید نیست.

مشخص بود که فدراسیون فوتبال نقدهای مایلی کهن علیه کی روش را برنتابد  و او را برکنار کند.حتی با وجود حمایتهای ویژه حبیب کاشانی، مایلی کهن دیگر در تیم ملی امید سمتی نخواهد داشت. البته باخت تیم ملی امید به عربستان در تهران هم انتقادهای زیادی را متوجه مایلی کهن و خاکپور کرده بود.

 

 

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت