پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 4214 20 اردیبهشت 1394 ساعت [ 20:06 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دعوا سر تیموریان در ورزشگاه آزادی / حواشی بازی استقلال – تراکتور

تماشاگران استقلال علیه امیر قلعه‌نویی در ورزشگاه آزادی شعار دادند و خواستار برکناری سرمربی تیم‌شان شدند.

دعوا سر تیموریان در ورزشگاه آزادی / حواشی بازی استقلال – تراکتور

تماشاگران استقلال علیه امیر قلعه‌نویی در ورزشگاه آزادی شعار دادند و خواستار برکناری سرمربی تیم‌شان شدند.

به گزارش ایسنا، پس از شکست ۴ بر یک و سنگین استقلال در ورزشگاه آزادی برابر تراکتورسازی تماشاگران استقلال به شدت علیه امیر قلعه‌نویی شعار دادند و خواستار برکناری او از این تیم شدند. این برای نخستین بار است که هواداران استقلال با شعارهای خود درخواست برکناری امیر قلعه‌نویی را مطرح می‌کنند.

استقلال با شکست ۴ بر یک خود برابر تراکتورسازی هیچ شانسی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا ندارد. این دومین سال پیاپی است که استقلال به همراه قلعه‌نویی راهی به آسیا پیدا نمی‌کند.

 

حدود ۱۰ هزار هوادار تراکتورسازی و ۸ هزار هوادار استقلالی در ورزشگاه حضور دارند و با توجه به ازدحام مقابل ورودی ورزشگاه آزادی انتظار می‌رود که تعداد تماشاگران بیشتر شود.

بخشی از هواداران استقلال زمانی که تراکتوری‌ها خودشان را گرم می‌کردند با نشان دادن پول به آندرانیک تیموریان و سر دادن شعار “پیراهن آبی غیرت می‌خواهد”، نسبت به حضور تیموریان در تراکتورسازی واکنش نشان دادند. نکته جالب اینجاست که تیموریان هیچ واکنشی نسبت به هواداران استقلال نشان نداد.

هواداران تراکتورسازی پس از شعار هواداران استقلال علیه تیموریان به شدت او را تشویق کردند و تیموریان نیز به سمت آنها رفت و برای آنها دست تکان داد. در همین حال هواداران استقلال شروع به فحاشی علیه تیموریان کردند.

هواداران تراکتورسازی به شدت تیم‌شان را تشویق می‌کنند و با سر دادن شعار تلاش می‌کنند تا شعار هواداران استقلال را بی‌اثر کنند.

برای استقلال در این دیدار محسن فروزان، امیرحسین صادقی، هرائر مگویان، هاشم بیگ‌زاده، میلاد فخرالدینی، امید ابراهیمی، جاسم کرار، بهنام برزای، محسن کریمی، سجاد شهباززاده و رضا عنایتی به میدان می‌روند.

برای تراکتورسازی هم حامد لک، میرهانی هاشمی،‌ خالد شفیعی، دوس سانتوس، احمد کامدار، محمد ایران‌پوریان، فرید کریمی، فرشاد احمدزاده، آندرانیک تیموریان، سامان نریمان جهان و لوسیانو ادینیو به میدان می‌روند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت