پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 4220 20 اردیبهشت 1394 ساعت [ 20:14 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

حاشیه‌های دیدار استقلال – ترکتورسازی؛ روبوسی آندو با استقلالی‌ها از راه دور و نشان دادن پیراهن قرمز

بازیکن میانی تیم فوتبال تراکتورسازی که به خاطر اختلافش با امیر قلعه نویی به سمت نیمکت استقلال نرفت، از راه دور با بازیکنان روی نیمکت روبوسی کرد!

تیفوسی:

 

حاشیه‌های دیدار استقلال – ترکتورسازی؛

 

روبوسی آندو با استقلالی‌ها از راه دور و نشان دادن پیراهن قرمز

 

بازیکن میانی تیم فوتبال تراکتورسازی که به خاطر اختلافش با امیر قلعه نویی به سمت نیمکت استقلال نرفت، از راه دور با بازیکنان روی نیمکت روبوسی کرد!

به گزارش خبرنگار مهر دیدار دو تیم استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز از هفته بیست و نهم لیگ برتر حاشیه هایی را در پی داشت که در زیر خواهید خوانید:

* آندو تیموریان بازیکن سابق استقلال که اختلاف شدیدی با امیر قلعه نویی دارد به سمت نیمکت استقلال نیامد و از راه دور با بازیکنان ذخیره استقلال روبوسی کرد.

* تیموریان در هنگام ورود به زمین نیز با اکثر بازیکنان استقلال خوش و بش کرد و با آنها به شوخی پرداخت.

* مارکار آقاجانیان و اوسیانا دو دستیار کارلوس کی روش در ورزشگاه حضور داشتند و به تماشای بازی نشسته بودند.

* محسن فروزان و میلاد شیخ فخرالدینی به سمت نیمکت تراکتورسازی رفته و با بازیکنان این تیم خوش و بش کردند. محمد ایران پوریان و حامد لک نیز به نیمکت استقلال رفته و با امیر قلعه نویی خوش و بش کردند.

* پس از گل استقلال که منجر به تعویض بهنام برزای شد این بازیکن به شدت از تعویض خود متعجب بود و لحظه ای که از زمین خارج شد امیر قلعه نویی با او صحبت کرد و سپس سرپرست تیم و اعضای کادر فنی او را دلداری دادند.

* پس از گلی که استقلال در لحظات پایانی نیمه اول دریافت کرد قلعه نویی لحظاتی بر روی نیمکت نشست و کاملا سکوت کرده بود.

* آندرانیک تیموریان زمانی که قصد رفتن به رختکن را داشت پیراهن قرمز ادینهو را گرفت و به امیر قلعه نویی نشان داد که این حرکت با واکنش هواداران مواجه شد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت