پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 4231 20 اردیبهشت 1394 ساعت [ 20:45 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

منصوریان: لیگ قشنگی داریم!/ امیدوارم با دست پر از مهمانی تبریزی‌ها بازگردیم

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران با ابراز رضایت از پیروزی تیمش برابر صبا گفت: از حالا به پیروزی برابر تراکتورسازی و قهرمانی فکر می‌کنیم.

تیفوسی:

منصوریان: لیگ قشنگی داریم!/ امیدوارم با دست پر از مهمانی تبریزی‌ها بازگردیم

 

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران با ابراز رضایت از پیروزی تیمش برابر صبا گفت: از حالا به پیروزی برابر تراکتورسازی و قهرمانی فکر می‌کنیم.

به گزارش ایسنا، علیرضا منصوریان با ابراز رضایت کامل از پیروزی تیمش برابر صبا در فاصله یک هفته مانده به پایان فصل چهاردهم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: در سخت‌ترین شرایط برنده شدیم و می‌توانیم الگوی خوبی برای سایر تیم‌ها باشیم. ما توانسته‌ایم با تقویم بسته و فشرده سازمان لیگ منطبق شویم. امروز آزمایش سختی مقابل تیم ما بود و در روزی که حریف فکر می‌کرد خسته‌ایم، پیروز شدیم. حریف هم تنها یک شانس برای گلزنی داشت. بازی پایاپایی داشتیم و طبیعی بود که از وضعیت بدنی بازیکنان‌مان مراقبت کنیم.

وی در ادامه گفت: این پیروزی را به تمام خانواده‌های نفت که کم کم در خانه‌ها هوادار ما می‌شوند تقدیم می‌کنم. از کسانی که در بازی‌های آسیایی از ما حمایت کردند تشکر می‌کنم و این پیروزی را به خانواده‌ی بزرگ وزارت نفت و کسانی که به جوانان اعتماد می‌کنند و به ورزشگاه می‌آیند هدیه می‌کنم.

منصوریان درباره حریف امروز تیمش گفت: نمی‌خواهم خودخواه باشم اما حریف، موقعیت زیادی برای گلزنی نداشت. البته نمایان بود که خط هافبک صبا بسیار خوب است و حقش بوده که تا اینجا رسیده است. بیشتر، هدف ما این بود که حریف پشت دفاع ما توپ نریزد که این اتفاق هم نیفتاد. موقعیتی فرصت گلزنی محسوب می‌شود که تک به تک باشد که حریف تنها یک موقعیت داشت.

سرمربی تیم دوم جدول لیگ برتر درباره دیدار حساس هفته پایانی برابر تراکتورسازی نیز گفت: همان طور که پیش‌بینی کرده بودم، قهرمان لیگ در دقایق و ثانیه‌های آخر بازی پایانی مشخص می‌شود. ما، تراکتورسازی و سپاهان که با قدرت به دنبال ماست، شانس قهرمانی داریم. دیدار پایانی بین ما و تراکتورسازی فینال زیبایی است چون هم ما باید برای قهرمانی پیروز شویم هم تراکتورسازی به برد نیاز دارد و هم سپاهان باید حریفش را ببرد. به مردم فوتبالی کشورم تبریک می‌گویم که لیگ قشنگی داریم.

وی افزود: اگر قهرمان چند هفته مانده به پایان فصل مشخص می‌شد، هیجانی نداشت. ما تیم جوانی داریم. هم بازیکنان و هم کادر فنی‌مان جوان هستند. امیدوارم همین روند را طی کنیم و در هفته آخر که هفته سختی است و مهمان تراکتورسازی هستیم، نتیجه لازم را بگیریم.

منصوریان در پایان گفت: بازی با صبا برای ما به مراتب سخت‌تر از بازی هفته بعد برابر تراکتور بود اما از همین لحظه بردمان برابر صبا تمام شد و همه تمرکزمان را برای بازی آخر می‌گذاریم و امیدواریم که دست پر از تبریز بازگردیم.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت