پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 4234 20 اردیبهشت 1394 ساعت [ 20:50 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

برانکو: گسترش فولاد شایسته پیروزی بود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید که تیم گسترش فولاد شایسته این پیروزی بود.

تیفوسی:

برانکو: گسترش فولاد شایسته پیروزی بود

 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید که تیم گسترش فولاد شایسته این پیروزی بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه آذربایجان شرقی برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری بعد از بازی تیمش مقابل گسترش فولاد اظهار کرد: به تیم گسترش فولاد بابت این پیروزی تبریک می گویم و این برد کاملا سزاوارانه بود و این تیم میل بیشتری برای باز کردن دروازه ما داشت. ما نیز در ابتدای بازی می‌خواستیم که برای برد تلاش کنیم ولی برای این کار به حد کافی مصمم نبودیم و میل لاز م برای پیروزی را نداشتیم.

وی افزود: به بازیکنان جوان خود بازی دادیم و بعضی از آن‌ها هرگز تجربه بازی در پست‌های جدیدشان را نداشتند ولی از کار برخی از آن‌ها راضی هستم و بسیاری از بازیکنان من در ضمیر ناخودآگاه خود به فکر دربی هفته آینده بودند که این موضوع بر کار آن‌ها اثر گذاشت و ذهن‌شان مشغول بازی با استقلال شد.

ایوانکوویچ خاطرنشان کرد: امروز بازیکنان جدید زیادی داشتیم و بسیار ساده لوحانه و بی جهت گل اول بازی را دریافت کردیم. برخی از بازیکنان باید در پرسپولیس باقی بمانند و نحوه گزینش بازیکنان یک روند مداوم و قطعی ناپذیر است و در آینده پرسپولیسی را خواهیم ساخت که هواداران دوست دارند و فوتبال ایران به آن نیاز دارد.

وی با تمجید از عملکرد تیم حریف بیان کرد: گسترش فولاد امروز خیلی جاه‌طلبانه تر و با انگیزه تر از ما وارد میدان شد. ما نیز در نیمه دوم یک مهاجم دیگر به بازی آوردیم و از بازیکنان میانی خود خواستیم که هجومی تر کار کنند و در بعضی دقایق با سه مهاجم بازی می‌کردیم و به دنبال عوض کردن نتیجه مسابقه بودیم اما گسترش امروز خیلی خوب بود و پرسپولیس نیز آن تیمی نبود که همه انتظارش را داشتند.

وی درخصوص حضور کم تعداد تماشاگران در بازی امروز گفت: ما اطلاع داشتیم که تعداد زیادی از هواداران تبریزی برای بازی تراکتور با استقلال به تهران رفته‌اند و انتظار این استقبال کم را داشتیم. گسترش فولاد در حال حاضر به دنبال جذب تماشاگر است و مطمئنا هواداران این تیم در آینده بیشتر خواهند شد.

سرمربی پرسپولیس اظهار کرد: من از وضعیت پرسپولیس آگاهی داشتم و با قبول همه مشکلات این تیم را تحویل گرفتم. پرسپولیس نیاز به زمان دارد و به دنبال این هستیم که مشکلات این تیم را رفع کنیم.

وی در خصوص بازی میلاد کمندانی خاطرنشان کرد: این بازیکنان توانست به اعتماد ما پاسخ مثبت دهد و جوان بسیار تلاشگر و زحمت‌کشی است و اینها ویژگی‌هایی هستند که یک بازیکن را در حد نام پرسپولیس می‌سازند.

ایوانکوویچ در پایان تاکید کرد:‌من به مالک باشگاه گسترش فولاد تبریک می‌گویم که حاضر شد با پول شخصی خود برای این تیم سرمایه گذاری کند و گسترش فولاد در مدت زمانی که تاسیس شده است به عقیده من نتایج خوبی گرفته هرچند که در مقابل تراکتورسازی و ماشین سازی سخت است که عرض اندام کند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت