خانه / اخبار فوتبال ایران / حقیقی بهترین بازیکن پنافیل مقابل بنفیکا + تصاویر

حقیقی بهترین بازیکن پنافیل مقابل بنفیکا + تصاویر

حقیقی بهترین بازیکن پنافیل مقابل بنفیکا + تصاویر

دروازه‌بان ایرانی تیم فوتبال پنافیل با نمره‌ای که روزنامه‌های پرتغالی به او داده‌اند بهترین بازیکن تیمش در دیدار مقابل بنفیکا لقب گرفت.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، علیرضا حقیقی با وجود دریافت چهار گل در دیدار این هفته پنافیل مقابل بنفیکا که در خانه صدرنشین لیگ برتر پرتغال برگزار شد، نمره خوبی از رسانه‌های پرتغالی گرفت.

دروازه‌بان ایرانی تیم پنافیل جدا از چهار گلی که در این دیدار دریافت کرد، چند «سیو» خوب مقابل بنفیکا داشت تا این موضوع باعث شود کارشناسان دو روزنامه اوژوگو و آبولا که جزو رسانه‌های معتبر کشور پرتغال هستند نمره بالایی به حقیقی دهند.

همانطور که در تصویر زیر مشخص است، روزنامه اوژوگو با اختصاص نمره ۶ به حقیقی به این دروازه‌بان بالاترین نمره بین بازیکنان پنافیل را داده است. رابیولا نیز بعد از حقیقی و با دریافت نمره ۵ دیگر بازیکنی بوده که نسبت به سایر بازیکنان پنافیل عملکرد بهتری در زمین داشته است. لیما، مهاجم تیم بنفیکا هم که گل اول و چهارم تیمش را به ثمر رساند بهترین بازیکن زمین بود.

 

 

روزنامه آبولا نیز در گزارشی در صفحه چهارم خود به بازی بنفیکا و پنافیل پرداخته است. این روزنامه بالاترین نمره را بین بازیکنان پنافیل به حقیقی، رابیولا، امبالا، کوئینونس و آلدایر داده که نمره ۵ است. در صفحه ۹ این روزنامه در بخشی جداگانه حقیقی بهترین بازیکن پنافیل انتخاب شده که تصاویر آن در زیر آمده است.

 

در زیر قسمت‌های دیگری از روزنامه‌های اوژوگو و آبولا را می‌بینید که به گزارش بازی بنفیکا و پنافیل پرداخته‌اند.

 

 

 

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *