خانه / اخبار سایر ورزش ها / ۱۰ خرداد اولین مبارزه روزبهانی در بوکس حر‌فه‌ای

۱۰ خرداد اولین مبارزه روزبهانی در بوکس حر‌فه‌ای

تیفوسی:

۱۰ خرداد اولین مبارزه روزبهانی در بوکس حر‌فه‌ای

KAZ_ARG_BIG.jpg

 

سرمربی تخصصی احسان روزبهانی گفت: این بوکسور المپیکی ایران دهم خرداد ماه اولین مبارزه خود در بوکس حر‌فه‌ای را انجام می‌دهد.

اکبر احدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظها‌ر کرد: طبق نامه‌ای که از سوی فدراسیون جهانی بوکس آماتور (آیبا) ارسال شده، احسان روزبهانی تنها نماینده ایران در مسابقات بوکس حر‌فه‌ای است و دهم خرداد اولین مبارزه‌اش در این ر‌قابت‌ها را انجام خواهد داد.

وی در مورد مکان برگزاری مسابقات احسان روزبهانی گفت: هنوز مکان برگزاری مبارزات مشخص نشده است، اما به زودی مشخص شده و به ایران ارسال می‌شود.

مربی تخصصی روزبهانی در پاسخ به این سوال که آیا او می‌تواند در مسابقات بوکس حر‌فه‌ای ۲۰۱۵ شرکت نکند؟ گفت: این امکان وجود ندارد، چرا که طبق قانون فدراسیون جهانی روزبهانی باید در ر‌قابت‌های بوکس امسال حاضر باشد و اگر در این ر‌قابت‌ها شرکت نکند سهمیه المپیکی که گرفته از بین می‌رود.

وی ا‌دا‌مه‌ داد: فدراسیون جهانی این قانون را برای آن قرار داده است که هم سطح ر‌قابت‌های بوکس حر‌فه‌ای را بالاتر ببرد و هم این که نفراتی که سهمیه المپیک می‌گیرند در کوران مسابقات بوده و در شرایط بهتری در المپیک شرکت کنند.

احدی با اشاره به این که بر‌نامه‌ریزی تمرینات احسان روزبهانی را تا اواسط اسفند ۹۵ انجام داده است، گفت: ما برنامه‌های خودمان را طبق تقویم فدراسیون جهانی تنظیم کرده‌ایم و همه چیز مشخص است.

انتها‌ی‌ پیا‌م

درباره MEHDI

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *