پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 4273 21 اردیبهشت 1394 ساعت [ 20:33 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

امتیاز نارنجی ها در آستانه انتقال به کاشان/ سایپا به دنبال اجاره پرسپولیس؟/ درخشان گزینه سرمربیگری کاشانی ها

تیفوسی : حدود ۱۰ سال پیش و در آخرین روزهای عمر دولت نهم بود که خبر انتقال باشگاه سایپا به کرج که هنوز آن موقع مرکز استان البرز نشده بود، منتشر شد.

امتیاز نارنجی ها در آستانه انتقال به کاشان/ سایپا به دنبال اجاره پرسپولیس؟/ درخشان گزینه سرمربیگری کاشانی ها

تیفوسی : حدود ۱۰ سال پیش و در آخرین روزهای عمر دولت نهم بود که خبر انتقال باشگاه سایپا به کرج که هنوز آن موقع مرکز استان البرز نشده بود، منتشر شد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود،  باشگاهی که با سابقه دو قهرمانی در لیگ آزادگان از عقبه خوبی برخوردار بود خیلی هم از تهران دور نشد. هر چند در زمان مربیگری علی دایی در این تیم ،خودروسازان خیلی زود به قهرمانی در لیگ برترهم دست پیدا کردند اما این انتقال هم مانند اکثر جابجایی هایی از این دست عاقبت خوبی در انتظارش نبود و حالا چند وقتی است که خبر جدایی تیم فوتبال لیگ برتری سایپا از کرج به گوش می رسد.

این در حالی است که پیش از این هم تیم باشگاه سایپا به غیر از تیمداری در لیگ برتر در رده های پایین تر هم تیمداری کرده بود و به عنوان مثال تیم سایپای شمال در لیگ زیرگروه حضور داشت هرچند که خیلی در این رقابت ها موفق نبود.

همین یکی دوروز پیش بود که رضا گل محمدی،مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان البرز و معاون سابق آکادمی ملی فوتبال از احتمال پایان حضور ده ساله سایپا دراستان  البرز خبرداد و گفته است:«زمینه سازی جدایی سایپا از کرج مدتی است شروع شده و با حضور رضایی در راس مدیریت باشگاه سایپا علنی‌تر شده است. هدف این است که مجموعه سایپا با خرید امتیاز یکی از دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بخرد و امتیاز تیم فعلی را به آمل یا کاشان منتقل کند تا از فصل آینده شاهد حضور سایپای آمل و یا سایپای کاشان در لیگ بر‌تر باشیم.»

اما دیروز از کاشان خبری به سایت برنامه نود رسید مبنی بر اینکه کاشانی ها عزمشان را برای این انتقال جذم کرده اند. شرکت خوردوسازی سایپا یکی از بزرگترین کارخانه هایش را مدت هاست در کاشان دایر کرده و همین امر باعث شده تا کاشانی ها به دنبال انتقال امتیازی سایپای دیار البرز به قلب کویر باشند.

سایپا پیش ازاین هم در درقابت های لیگ دسته یک فوتسال در کاشان تیمداری کرد اما بعد از عدم راهیابی این تیم به لیگ برتر از ادمه تیمداری منصرف شد. حالا کاشانی ها به حمایت کارخانه عظیم خودروسازیشان در کاشان و همچنین شهردار کاشان به دنبال این انتقال هستند.

هفته پیش بود که وزیر ورزش در سفرش به کاشان ،ورزشگاه ۱۵ هزار نفری این شهر را به شهرداری این شهر در قبال نگهداری آن واگذار کرد . همین امر هم مزید بر علت شد تا شهرداری کاشان هم از طریق واسطه های خود پیگیر این انتقال باشد. اما نکته جالب اینجاست که خبر می رسد سایپا شاید در صورت عدم حضور مشتری برای خرید پرسپولیس به مدت سه سال اسپانسر قرمزها شود و این انتقال تیم لیگ برتری ساپیا به کاشان هم به نوعی در گروه این امر است.

در واقع اگر مشتری برای پرسپولیس وجود نداشته باشد و سایپا آن را سه ساله اجاره کند آن وقت ممکن است این انتقال صورت بگیرد. البته همه اینها در حد گمانه زنی است و اما آن چیزی که مشخص این است که مذاکرات اولیه انجام شده و به احتمال زیاد باشگاه سایپا امتیازش به کاشان انتقال پیدا می کند.

حتی برخی اخبار حاکی از آن است که حمید درخشان قرار است سرمربی تیم کاشانی باشد و در یکی دو روز اخیر هم به وی در کاشان مشاهده شده است هر چند خودش این ماجرا را تکذیب کرده است اما اطرافیانش معتقدندکه اگر این واگذاری انجام شود او گزینه اول سرمربیگری تیم انتقال یافته خواهد بود.

باید دید آیا انتقال به سرانجام خواهد رسید یا نه؟

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت