خانه / اخبار فوتبال ایران / پروین: هواداران، پرسپولیس را زنده کردند/ حالم خوب است، نگران نباشید

پروین: هواداران، پرسپولیس را زنده کردند/ حالم خوب است، نگران نباشید

تیفوسی:

پروین: هواداران، پرسپولیس را زنده کردند/ حالم خوب است، نگران نباشید

 

پیشکسوت نامدار باشگاه پرسپولیس و فوتبال ایران گفت: دوست نداشتم با رسانه‌ای شدن کسالتم هواداران نگران شوند ولی با دعای هواداران حالم خوب است.

به گزارش ایسنا، علی پروین درباره وضعیت جسمانی‌اش گفت: متاسفانه چند روزی کسالت داشتم و این موضوع برخلاف میل باطنی‌ام رسانه‌ای شد. دوست نداشتم باعث نگرانی هواداران شوم و خدا را شکر در حال حاضر به خواست خدا و با دعای هواداران حالم خوب است. از همه دوستان و هوادارانی هم که پیگیر حالم بودند، تشکر می‌کنم.

پروین که پس از انتشار خبر بستری شدنش در بیمارستان پیامی با همین مضمون را در صفحه اینستاگرام خود قرار داده بود، با اشاره به بازی‌های پیش‌روی پرسپولیس خاطرنشان کرد: پرسپولیس بازی‌های مهمی دارد و من امیدوارم پرسپولیس هم در داربی و هم در مجموع دو بازی با الهلال به برتری برسد. البته خیلی مهم است که هواداران بیایند. در این دو بازی آسیایی هم که هواداران آمدند و ورزشگاه را پر کردند، یک جورهایی پرسپولیس دوباره زنده شد و از هواداران می‌خواهم برای هر دو بازی الهلال و داربی از همین حالا برنامه بریزند و به ورزشگاه بروند چون حضورشان واقعا تاثیر خودش را می‌گذارد و در بازی با النصر و تیم ازبکستانی این مساله کاملا معلوم شد.

پروین در ادامه گفت‌وگو با سایت باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: بازیکنان پرسپولیس هم حتما تمام تلاش خودشان را می‌کنند. این چند بازی خیلی مهم است. مهم نیست پرسپولیس و استقلال کجای جدول هستند و چه شرایطی دارند، داربی جدای از تمام این مسائل است و حساسیت دارد. بازی با الهلال هم جای خودش را دارد. باید کار را در تهران تمام کرد و با یک ذخیره خوب به عربستان رفت. این بچه‌ها در یکسری از بازی‌ها نشان دادند توانایی زیادی دارند. حالا هم مطمئن باشند، هر قدر بیشتر تلاش کنند هواداران آن را بی‌جواب نمی‌گذارند و من امیدوارم با نتیجه خوب در داربی، با یک روحیه بهتر برای بازی با الهلال بروند.

انتهای پیام

درباره MEHDI

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *