خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / بازگشت کرار به تمرین استقلال پس از صحبت با قلعه‌نویی

بازگشت کرار به تمرین استقلال پس از صحبت با قلعه‌نویی

تیفوسی:

 

بازگشت کرار به تمرین استقلال پس از صحبت با قلعه‌نویی

بازیکن عراقی استقلال که با لباس شخصی سر تمرین آبی پوشان حضور یافته بود، بعد از صحبت با امیر قلعه نویی، در تمرین شرکت کرد. به گزارش خبرنگار مهر، امیر قلعه نویی در حاشیه تمرین امروز استقلال به خبرنگاران گفت که کرار جاسم به خاطر مشکلات مالی در تمرین شرکت نکرده است. دقایقی بعد کرار جاسم با لباس شخصی در کمپ مرحوم ناصر حجازی حضور یافت و لحظاتی ماشاگر تمرین سایر بازیکنان بود!
کرار سپس با امیر قلعه نویی جلسه‌ای ۲۰ دقیقه‌ای برگزار شد تا در نهایت برای تمرین کردن با سایر آبی پوشان قانع شود. این بازیکن عراقی با تاخیر به تمرین بازیکنان اضافه شد.
امید ابراهیمی به دلیل مصدومیت، تنها غایب تمرین امروز استقلال بود. این تمرین قرار بود ساعت ۱۸ آغاز شود ولی به خاطر جلسه امیر قلعه نویی با شش بازیکن با تجربه این تیم، با تاخیر آغاز شد.
کمتر از ۲۰۰ تماشاگر در تمرین امروز حضور داشتند که اکثر بازیکنان از جمله وحید طالب لو و رضا عنایتی را تشویق کردند.
هاشم بیک زاده جدا از سایر بازیکنان تمرینات انفرادی انجام داد. علی لطیفی سرمربی پیشین تیم راه آهن هم امروز در تمرین استقلال حضور یافت و دقایقی با امیر قلعه نویی گفتگو کرد.
محسن فروزان دروازه بان استقلال که در بازی با تراکتورسازی عملکرد انتقادآمیزی داشت، پیش از آنکه تمرین استقلال به اتمام برسد، به رختکن رفت.

درباره MEHDI

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *