پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 4351 24 اردیبهشت 1394 ساعت [ 10:39 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

آنچلوتی: دوست دارم در رئال باقی بمانم

سرمربی رئال مادرید اذعان کرده که تمایل دارد در این تیم باقی بماند .

آنچلوتی: دوست دارم در رئال باقی بمانم

سرمربی رئال مادرید اذعان کرده که تمایل دارد در این تیم باقی بماند .

به گزارش وبسایت نود، با کنار رفتن رئال مادرید از لیگ قهرمانان این تیم بدین ترتیب موفق شد در این فصل تنها سوپر کاپ اروپا و جام باشگاه های جهان را بدست آورد.

آنچلوتی بعد حذف تیمش از لیگ قهرمانان بدست یوونتوس به خبرنگاران گفت:” ما هنوز دو بازی دیگر در پیش داریم بعد از آن فصل را تمام می کنیم و با باشگاه صحبت می کنیم . امروز زمان صحبت درباره آینده نیست . باید فصل را به بهترین نحو ممکن تمام کنیم .

بازی را در دیدار رفت باختیم . در آن بازی به اندازه کافی انرژی نداشتیم . امشب خوب کار کردیم ولی شانس نداشتیم . بازی در کنترل ما بود و موقعیت های زیادی هم داشتیم ولی یک مقدار بدشانس بودیم . نباید فقط روی گل آن ها تمرکز کنیم چون خودمان موقعیت های زیادی داشتیم ولی نتوانستیم گل دوم را بزنیم . تیم تمام تلاشش را کرد .

فوتبال درباره جزئیات است . فصل پیش ما با گل لحظات پایانی قهرمان شدیم و همه گفتند خوش شانس بودیم . امسال در این مرحله ما شانس نداشتیم . در کل به شاگردانم افتخار می کنم .

بیل نسبت به چند بازی اخیر بهتر کار کرد . مثل همه بازیکن ها تلاش زیادی کرد . ما سعی خودمان را کردیم ولی برای رسیدن به فینال کافی نبود.

اگر باشگاه از کار من در دو سال اخیر راضی است من به حضور در این باشگاه ادامه می دهم ولی اگر راضی نیستند باید تصمیم خودشان را بگیرند . من دوست دارم که در رئال باقی بمانم . ”

 

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت