پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 4362 24 اردیبهشت 1394 ساعت [ 16:07 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رونالدو دومین گلزن برتر تاریخ رئال شد

کریستیانو رونالدو با گلزنی برابر یوونتوس به دومین گلزن برتر تاریخ رئال مادرید تبدیل شد.

تیفوسی:

رونالدو دومین گلزن برتر تاریخ رئال شد

1428289347406_100.jpg

 

کریستیانو رونالدو با گلزنی برابر یوونتوس به دومین گلزن برتر تاریخ رئال مادرید تبدیل شد.

به گزارش ایسنا، رئال‌مادرید در دیدار برگشت خود برابر یوونتوس به تساوی یک بر یک رسید. تک گل کهکشانی ها را در این دیدار کریستیانو رونالدو به ثمر رساند. گلی که البته شاید تلخ ترین گل این بازیکن پرتغالی برای تیمش باشد ولی باعث شد او به دومین گلزن برتر تاریخ رئال تبدیل شود و بالاتر از آلفردو دی استفانو فقید قرار گیرد.

ماشین گلزنی رئال مادرید در ۲۹۸ حضور خود با پیراهن این تیم موفق شده است ۳۰۷ گل به ثمر برساند. او ۲ بازی دیگر در این فصل فرصت دارد تا بتواند تعداد گل های خود را بیشتر کند. میانگین گل های این بازیکن پرتغالی در بین تمام بازیکنان تاریخ بالاتر بوده است طوری که رائول گونسالس برترین بازیکن رئال مادرید در ۷۴۱ بازی موفق شده است ۳۲۳ گل به ثمر برساند.

کریستیانو رونالدو در صورت ادامه روند گلزنی خود در فصل جدید لیگا رکورد برترین گلزن تاریخ رئال مادرید را به نام خود ثبت خواهد کرد.

رونالدو این فصل نتوانست با رئال مادرید به توفیقی برسد. هر چند این تیم هنوز در لیگا شانس قهرمانی دارد، ولی به نظر می‌رسد باید بارسلونا را قهرمان این دوره لیگا بدانیم. با این شرایط شانس کریستیانو رونالدو برای دریافت توپ طلای فوتبال جهان بسیار کاهش خواهد یافت و بعید به نظر می‌رسد او سومین توپ طلای پی در پی خود را کسب کند.

شکست رئال برابر یووه برای کارلو آنچلوتی نیز گران تمام شد. سرمربی رئال مادرید که پیش از این در سال های ۲۰۰۳، ۲۰۰۵ و ۲۰۰۷ به همراه میلان و ۲۰۱۴ به همراه رئال مادرید حضور در فینال مسابقات لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کرده بود و سه بار نیز موفق به کسب عنوان قهرمانی شده، با شکست مقابل یوونتوس از حضور در پنجمین فینالش بازماند.

تاکنون هیچ مربی نتوانسته است در ۵ فینال لیگ قهرمانان اروپا حضور داشته باشد.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت