خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / استقبال سرد هواداران سرخابی و انتقاد از اقدام سازمان لیگ فوتبال

استقبال سرد هواداران سرخابی و انتقاد از اقدام سازمان لیگ فوتبال

استقبال سرد هواداران سرخابی و انتقاد از اقدام سازمان لیگ فوتبال

هواداران دو تیم استقلال و پرسپولیس استقبال قابل توجهی از هشتادمین دربی این دو تیم انجام نداده اند. علاقمند شهرستانی هم که خود را به ورزشگاه آزادی رسانده اند از اقدام سازمان لیگ برتر انتقاد کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال در هفته پایانی چهاردهمین دوره رقابت های لیگ برتر از ساعت ۱۷ امروز جمعه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

حاشیه های قبل از این دیدار را در زیر می خوانید:

* ماموران نیروی انتظامی با نظارت و سرکشی به بخش های مختلف ورزشگاه آزادی سعی در برقراری نظم و جلوگیری از فروش بازار سیاه بلیت فروشی را دارند.

* هواداران حاضر در ورزشگاه آزادی به صدای بلند موزیکی که از بلندگوهای ورزشگاه پخش می شود اعتراض داشتند و آن را باعث آزار شنوایی خود می دانند.

* قیمت بلیت های ورزشگاه آزادی برای طبقه دوم ۷ هزار تومان در نظر گرفته شده است و طبقه اول پشت دروازه هم ۹ هزار تومان در نظر گرفته شده.

* هواداران شهرستانی که به ورزشگاه آزادی آمده اند از اقدام سازمان لیگ مبنی بر بلیت فروشی الکترونیکی انتقاد کردند و آن را تصمیم نادرستی می دانند.

* در حالی که کمتر از پنج ساعت تا آغاز دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس باقی مانده بود، کمتر از ۱۰ هزار نفر وارد ورزشگاه شده بودند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *