خانه / اخبار فوتبال ایران / مهدی مهدوی‌کیا: برای فوتبال پایه برنامه دراز مدت داریم/ آرزویم خدمت به ایران است

مهدی مهدوی‌کیا: برای فوتبال پایه برنامه دراز مدت داریم/ آرزویم خدمت به ایران است

مهدی مهدوی‌کیا: برای فوتبال پایه برنامه دراز مدت داریم/ آرزویم خدمت به ایران است

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال ایران که به عنوان سفیر فوتبال پایه فعالیت می‌کند گفت: امیدوارم این بازیکنان در آینده به فوتبال ملی ما کمک کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی مهدوی کیا در نشست خبری پیش از اعزام تیم ملی ۱۱ ساله‌های دانش آموزی ایران به مسابقات جهانی اتریش گفت: از حمایت‌هایی که در این فرصت از ما شد و از تمام کادری که ما را همراهی کرد تشکر می کنم.

مهدوی کیا ادامه داد: از تمام افرادی هم که ما را در این مسیر حمایت کردند و سرمایه شان را در فوتبال نونهالان آوردند کمال تشکر را دارم که در آینده بتوانیم از اعتبار فوتبال ایران دفاع کنیم.

وی در ادامه صحبت هایش در خصوص اینکه آیا ایجاد این آکادمی را از اروپا الگوبرداری کردید؟، پاسخ داد: من در طول مدتی که در اروپا فوتبال بازی می کردم این آرزو را داشتم که این امکانات در اختیار سرمایه های کشورم هم باشد، اما ما می خواستیم کار را از جایی شروع کنیم که به فوتبال آینده ما هم مربوط شود.

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد: ما برنامه درازمدتی داریم و قصد داریم در آینده در تورنمنت های بین المللی شرکت کنیم تا این بازیکنان تجربه کافی را به دست آورند و به آینده فوتبال ما کمک کنند.

مهدوی کیا در ادامه صحبت هایش در خصوص تعامل با سایر باشگاه ها تصریح کرد: ما از امسال کارمان را استارت زدیم و با باشگاه خودمان کار را آغاز کردیم و قصد داریم در هر ماه اردوهای مختلفی را برگزار کنیم.

سفیر پایه‌های آموزش و پرورش در ادامه در خصوص برنامه هایی برای آینده این تیم عنوان کرد: ما فردا برای مسابقات جهانی به اتریش خواهیم رفت و ما به علت اینکه بازی های تدارکاتی زیادی نداشتیم، چند روز زودتر به این مسابقات اعزام می شویم تا در آنجا چند دیدار تدارکاتی را برگزار کنیم، زیرا این تجربه های بین المللی به بازیکنان در این سن پایین کمک می کند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *