پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 4409 25 اردیبهشت 1394 ساعت [ 20:12 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مصاحبه بازیکنان پرسپولیس پس از دربی : علی علیپور: خوشحالم گل پیروزی را زدم

علی علیپور:
خوشحالم گل پیروزی را زدم/ امیدوارم هواداران را شاد کرده باشم

مصاحبه بازیکنان پرسپولیس پس از دربی : علی علیپور: خوشحالم گل پیروزی را زدم

علی علیپور:

خوشحالم گل پیروزی را زدم/ امیدوارم هواداران را شاد کرده باشم

زننده تنها گل تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار برابر استقلال گفت: امیدوارم با گلی که به ثمر رساندم توانسته باشم هواداران را خوشحال کنم.

به گزارش خبرنگار مهر، علی علیپور پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس برابر استقلال ضمن بیان این مطلب افزود: من در دیدار برابر راه آهن و پیکان چند موقعیت را خراب کردم و همین امر باعث شد فشار زیادی را تحمل کنم.

وی افزود: خوشحالم که با گل من پرسپولیس دربی را برد و امیدوارم توانسته باشم با این گل هواداران را خوشحال کنم.

به گزارش خبرنگار مهر، هشتادمین دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال که در چارچوب هفته سی ام چهاردهمین دوره رقابت های لیگ برتر عصر جمعه در ورزشگاه آزادی برگزار شد، با برتری یک بر صفر سرخپوشان به پایان رسید.

سوشا مکانی:

نمی‌دانم چرا حنیف یقه‌ام را گرفت؟/این برد هدیه‌ای به هواداران بود

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر اینکه تنها نماد باشگاه را به هواداران نشان داده است، گفت: نمی‌دانم چرا حنیف یقه من را گرفت آن هم در حالی که خودش بارها نماد «۴» را به هواداران ما نشان می‌داد

به گزارش خبرنگار مهر، سوشا مکانی پس از پیروزی پرسپولیس مقابل استقلال در دربی ۸۰ ضمن بیان مطلب فوق گفت: بازیکنان پرسپولیس هم قسم شده بودند که این بازی را ببرند، زیرا در این فصل خیلی هواداران را اذیت کردند. این پیروزی هدیه آخر لیگ ما به هواداران بود.

وی با تاکید بر اینکه خوشحال است پرسپولیس مانند بازی رفت در بازی برگشت هم استقلال را شکست داد، افزود: امیدوارم هواداران این هدیه را از ما قبول کنند. ما یک بازی مهم دیگر مقابل الهلال داریم که با حمایت هواداران امیدوارم در آن بازی‌ها پیروز شویم.

دروازه‌‌بان تیم فوتبال پرسپولیس در مورد درگیری آخر بازی این گونه اظهارنظر کرد: من نماد «۶» باشگاه را بعد از برد نشان دادم؛ مگر مجیدی و میلاد می‌داوودی این کار را نمی‌کردند اما انگار یکسری از دوستان طاقت باخت نداشتند و چنین مشکلی رخ داد.

وی با بیان اینکه اتفاق خاصی به وجود نیامد تصریح کرد: حنیف مثل برادر من است اما نمی‌دانم چرا یقه من را گرفت. او بارها به هواداران پرسپولیس عدد «۴» را نشان داده بود، اما باز هم می‌گویم اتفاق خاصی رخ نداد.

مکانی در پایان گفت: استقلال باخته بود و بازیکنان این تیم عصبانی بودند. من این موضوع را درک می‌کنم. اگر آنها هم برده بودند، الان ما ناراحت و آنها خوشحال بودند.

محسن بنگر:

نماد ۶ واقعی است نه نماد ۴/ استقلال تا صبح هم گل نمی‌زد

پرسپولیس با ارزشمند خواندن پیروزی تیمش مقابل استقلال گفت: بازیکنان ما نماد واقعی ۶ را نشان دادند، نه مثل استقلالی ها که عدد ۴ که کاذب است را نشان می دهند.

به گزارش خبرنگار مهر، محسن بنگر پس از پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل استقلال در دربی ۸۰ ضمن بیان مطلب فوق گفت: در نیمه نخست بازی چندان خوب نبود، اما خدا رو شکر بازیکنان سرعتی ما در خط حمله در نیمه دوم هر کاری دلشان خواست انجام دادند و توانستیم در این بازی به پیروزی برسیم.

وی ادامه داد: با این برد در دو سه ماه آینده که لیگ بعدی شروع شود، بازیکنان تیم و هواداران خوشحال هستند و با روحیه بیشتر به دیدار با الهلال می رویم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: نفهمیدم چرا دعوا شد. شاید برخی از دوستان ظرفیت باخت را نداشتند که عامل این درگیری شدند. بازیکنان ما عدد واقعی ۶ را نشان دادند، نه مثل نماد ۴ استقلالی ها که کاذب است، اما متاسفانه برخی با دیدن این مساله مشکل ایجاد کردند.

بنگر در پایان گفت: در آخرین هفته فصل بدن های بازیکنان دچار افت می شود، اما مطمئن باشید اگر بازی تا صبح هم ادامه داشت، استقلالی ها نمی توانستند گل بزنند.

بابک حاتمی:

درگیری جزیی از فوتبال است/ باید کار الهلال را در تهران یکسره کنیم

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز خوشحالی از پیروزی تیمش در دربی ۸۰ اعلام کرد درگیری‌ها جزئی از فوتبال است.

به گزارش خبرنگار مهر، بابک حاتمی پس از پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل استقلال در دربی ۸۰ ضمن بیان مطلب فوق گفت: گاهی در فوتبال این اتفاق می‌افتد که بازیکنان دو تیم با هم درگیر می‌شوند، زیرا درگیری جزئی از فوتبال است هر چند من در جریان کامل این درگیری قرار ندارم.

وی افزود: بازیکنان دو تیم استقلال و پرسپولیس با همدیگر دوست هستند، اما خب بعضی مواقع به خاطر شرایط بازی، چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس خاطر نشان کرد: خدا کمک کرد که این بازی را ببریم و فصل را با چنین برد ارزشمندی به پایان برسانیم.

حاتمی همچنین گفت: امیدوارم بتوانیم در بازی با الهلال هم همین گونه خوب بازی کنیم و کار آن تیم را در تهران یکسره کرده تا کار آسانی در عربستان پیش‌رو داشته باشیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت