پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 4411 25 اردیبهشت 1394 ساعت [ 20:33 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مصاحبه بازیکنان استقلال پس از دربی // عنایتی: خوشحالم فصل کابوس‌وار استقلال تمام شد

مصاحبه بازیکنان استقلال پس از دربی // عنایتی: خوشحالم فصل کابوس‌وار استقلال تمام شد

مصاحبه بازیکنان استقلال پس از دربی // عنایتی: خوشحالم فصل کابوس‌وار استقلال تمام شد

وحید طالب‌لو:

از هواداران عذرخواهی می‌کنم/ سال پرفراز و نشیبی را پشت سرگذاشتیم

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه بدشانس بودیم و نتوانستیم به پیروزی دست پیدا کنیم، گفت: از هواداران استقلال عذرخواهی می‌کنم که شرمنده آنها شدیم.

به گزارش خبرنگار مهر، وحید طالب‌لو در حاشیه دیدار استقلال مقابل پرسپولیس با بیان این مطلب افزود: بازی بسیار خوبی بود و ما در نیمه اول حاکم میدان بودیم و موقعیت‌های زیادی هم از دست دادیم که فکر می‌کنم یکی از کابوس‌های بد ما همین بدشانسی‌های مکرر در طول‌ بازی‌ها بود.

وی تاکید کرد: در نیمه دوم هم بازی خوبی از خود ارائه دادیم و باز هم موقعیت داشتیم، اما متاسفانه یک ضربه ایستگاهی باعث شد تا دروازه ما باز شود و با توجه به اینکه در پایان بازی بودیم، نتوانستیم آن را جبران کنیم.

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال در ادامه خاطر نشان کرد: فصل کابوس‌واری را پشت سر گذاشتیم و امیدوارم روزهای بد استقلال با این بازی تمام شده باشد.

طالب‌لو در ادامه خاطر نشان کرد:  من از همه هواداران عذرخواهی می کنم زیرا شرمنده آنها شدم و نتوانستیم آنطور که آنها دوست داشتند، فصل را به پایان برسانیم.

وی در پایان و در خصوص اتفاقاتی که بعد از پایان بازی پیش آمد، گفت: در این خصوص صحبتی ندارم و نمی‌خواهم در رابطه با این مساله صحبت کنم.

عنایتی بعد از باخت به پرسپولیس:

خوشحالم فصل کابوس‌وار استقلال تمام شد

مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: خوشحالم فصل کابوس‌وار ما تمام شد و حالا بازیکنان می‌توانند نفس راحتی بکشند.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا عنایتی بعد از شکست تیم استقلال برابر پرسپولیس در هفته سی‌ام لیگ برتر اظهار کرد: ما در این بازی بدشانس بودیم. پرسپولیس یک توپ روی دروازه ما آورد و آن را گل کرد.

وی افزود: با این حال خوشحالم که فصل کابوس‌وار استقلال تمام شد و بازیکنان حالا می توانند نفس راحتی بکشند.

مهاجم استقلال درباره اینکه آیا بازیکنان این تیم مستحق جریمه هستند یا خیر؟، گفت: مگر به بازیکنان چه داده اند که حالا بخواهند جریمه کنند. ما که از باشگاه پولی نگرفته ایم. با این حال بازیکنان همه ساکت بودند و برای موفقیت تیم کار کردند.

عنایتی در پایان درباره درگیری‌های بعد از بازی هم ادامه داد: من به بازیکنان پرسپولیس تبریک می گویم ولی کار بعضی از آنها اشتباه بود و نباید هواداران و بازیکنان ما را تحریک می‌کردند.

محسن فروزان:

از نیمکت نشینی ناراحت نبودم/ حالاحالاها در استقلال هستم!

شناسهٔ خبر: ۲۵۸۱۵۲۷ –
دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال تهران با بیان اینکه از نیمکت نشینی در دربی ناراحت نبوده است، گفت: حالا حالاها در استقلال هستم!

به گزارش خبرنگار مهر، محسن فروزان بعد از شکست استقلال مقابل پرسپولیس در دربی و ناراحتی‌اش از نیمکت نشینی در این مسابقه اظهار کرد: من از نیمکت نشینی ناراحت نبودم. در ۲۷ مسابقه دروازه بان بودم و الان هم مربی تشخیص داد که در ترکیب نباشم.

وی درباره احتمال جدایی‌اش از استقلال هم گفت: قرارداد من با استقلال سه ساله است. اگر این قرارداد تمام شود، ۵ سال دیگر هم با استقلال تمدید می‌کنم. من حالا حالاها در استقلال هستم!

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت