سرزمین اچ دی ads
خانه / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / مصاحبه بازیکنان استقلال پس از دربی // عنایتی: خوشحالم فصل کابوس‌وار استقلال تمام شد

مصاحبه بازیکنان استقلال پس از دربی // عنایتی: خوشحالم فصل کابوس‌وار استقلال تمام شد

مصاحبه بازیکنان استقلال پس از دربی // عنایتی: خوشحالم فصل کابوس‌وار استقلال تمام شد

وحید طالب‌لو:

از هواداران عذرخواهی می‌کنم/ سال پرفراز و نشیبی را پشت سرگذاشتیم

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه بدشانس بودیم و نتوانستیم به پیروزی دست پیدا کنیم، گفت: از هواداران استقلال عذرخواهی می‌کنم که شرمنده آنها شدیم.

به گزارش خبرنگار مهر، وحید طالب‌لو در حاشیه دیدار استقلال مقابل پرسپولیس با بیان این مطلب افزود: بازی بسیار خوبی بود و ما در نیمه اول حاکم میدان بودیم و موقعیت‌های زیادی هم از دست دادیم که فکر می‌کنم یکی از کابوس‌های بد ما همین بدشانسی‌های مکرر در طول‌ بازی‌ها بود.

وی تاکید کرد: در نیمه دوم هم بازی خوبی از خود ارائه دادیم و باز هم موقعیت داشتیم، اما متاسفانه یک ضربه ایستگاهی باعث شد تا دروازه ما باز شود و با توجه به اینکه در پایان بازی بودیم، نتوانستیم آن را جبران کنیم.

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال در ادامه خاطر نشان کرد: فصل کابوس‌واری را پشت سر گذاشتیم و امیدوارم روزهای بد استقلال با این بازی تمام شده باشد.

طالب‌لو در ادامه خاطر نشان کرد:  من از همه هواداران عذرخواهی می کنم زیرا شرمنده آنها شدم و نتوانستیم آنطور که آنها دوست داشتند، فصل را به پایان برسانیم.

وی در پایان و در خصوص اتفاقاتی که بعد از پایان بازی پیش آمد، گفت: در این خصوص صحبتی ندارم و نمی‌خواهم در رابطه با این مساله صحبت کنم.

عنایتی بعد از باخت به پرسپولیس:

خوشحالم فصل کابوس‌وار استقلال تمام شد

مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: خوشحالم فصل کابوس‌وار ما تمام شد و حالا بازیکنان می‌توانند نفس راحتی بکشند.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا عنایتی بعد از شکست تیم استقلال برابر پرسپولیس در هفته سی‌ام لیگ برتر اظهار کرد: ما در این بازی بدشانس بودیم. پرسپولیس یک توپ روی دروازه ما آورد و آن را گل کرد.

وی افزود: با این حال خوشحالم که فصل کابوس‌وار استقلال تمام شد و بازیکنان حالا می توانند نفس راحتی بکشند.

مهاجم استقلال درباره اینکه آیا بازیکنان این تیم مستحق جریمه هستند یا خیر؟، گفت: مگر به بازیکنان چه داده اند که حالا بخواهند جریمه کنند. ما که از باشگاه پولی نگرفته ایم. با این حال بازیکنان همه ساکت بودند و برای موفقیت تیم کار کردند.

عنایتی در پایان درباره درگیری‌های بعد از بازی هم ادامه داد: من به بازیکنان پرسپولیس تبریک می گویم ولی کار بعضی از آنها اشتباه بود و نباید هواداران و بازیکنان ما را تحریک می‌کردند.

محسن فروزان:

از نیمکت نشینی ناراحت نبودم/ حالاحالاها در استقلال هستم!

شناسهٔ خبر: ۲۵۸۱۵۲۷ –
دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال تهران با بیان اینکه از نیمکت نشینی در دربی ناراحت نبوده است، گفت: حالا حالاها در استقلال هستم!

به گزارش خبرنگار مهر، محسن فروزان بعد از شکست استقلال مقابل پرسپولیس در دربی و ناراحتی‌اش از نیمکت نشینی در این مسابقه اظهار کرد: من از نیمکت نشینی ناراحت نبودم. در ۲۷ مسابقه دروازه بان بودم و الان هم مربی تشخیص داد که در ترکیب نباشم.

وی درباره احتمال جدایی‌اش از استقلال هم گفت: قرارداد من با استقلال سه ساله است. اگر این قرارداد تمام شود، ۵ سال دیگر هم با استقلال تمدید می‌کنم. من حالا حالاها در استقلال هستم!

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *