پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 4419 25 اردیبهشت 1394 ساعت [ 20:44 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

برانکو ایوانکوویچ: این برد مرهمی بر زخم‌های پرسپولیس بود/ مانند قهرمانان بازی کردیم

برانکو ایوانکوویچ: این برد مرهمی بر زخم‌های پرسپولیس بود/ مانند قهرمانان بازی کردیم سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه بازیکنانش مانند قهرمان بازی کردند، گفت: این برد مرهمی بر زخم‌های ما بود و پایان باشکوهی در لیگ داشتیم. به گزارش خبرنگار مهر، برانکو ایوانکوویچ در نششت خبری پس از دیدار این تیم برابر استقلال […]

برانکو ایوانکوویچ: این برد مرهمی بر زخم‌های پرسپولیس بود/ مانند قهرمانان بازی کردیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه بازیکنانش مانند قهرمان بازی کردند، گفت: این برد مرهمی بر زخم‌های ما بود و پایان باشکوهی در لیگ داشتیم.

به گزارش خبرنگار مهر، برانکو ایوانکوویچ در نششت خبری پس از دیدار این تیم برابر استقلال در جمع خبرنگاران گفت: من روز عید مبعث را به همه ایرانیان تبریک می‌گویم و از اینکه لیگ را به بهترین نحو پایان بردیم واقعا خوشحال هستم. من دست هواداران را می‌بوسم که در این روز ما را تنها نگذاشتند تا این شادی را با آنها تقسیم کنیم.

وی افزود: شاید این برد مرهمی بر زخم‌های ما در این فصل بود که با مشکلات عدیده‌ای مواجه بودیم. از آنجایی که امروز هفته پایانی مسابقات بود از سازمان لیگ هم تشکر می‌کنم که لیگ قابل توجهی را برگزار کردند. در واقع جشنواره باشکوهی از فوتبال را در لیگ برتر ایران شاهد هستیم.

سرمربی تیم پرسپولیس ادامه داد: اصولا به برنامه‌ریزی لیگ انتقاد وارد می‌شد اما حالا شاهد هستیم که یک برنامه یکساله را تنظیم می‌کنند. امیدوارم برای قهرمان لیگ هم سال خوبی باشد. ضمن اینکه زیباترین لحظه لیگ این است که تا پایان سوت مسابقات هفته پایانی هیچ کس از قهرمان مسابقات خبر ندارد.

وی یادآور شد: بازیکنان من مثل قهرمانان لیگ بازی کردند. من تکرار می‌کنم که شرایط آب و هوایی سختی را برای هر دو تیم شاهد بودیم ولی بازی خوبی را از آنها شاهد بودیم. البته باید عذرخواهی کنم در این مدت واقع خوبی را شاهد نبودیم و من مجبور شدم اظهارات نامناسبی را بر زبان بیاورم.

برانکو در ادامه در خصوص ادعای استقلالی‌ها مبنی بر اینکه یک ضربه پنالتی به سود آنها گرفت نشد، تاکید کرد: من در آن صحنه نمی‌دانم چه اتفاقی رخ داد و چه شد ولی داور بهترین نفر برای تصمیم گیری بوده است.

وی درباره احساس خوب پس از دربی یادآور شد: من از بازیکنانم تشکر می‌کنم و اگر به اینجا آمده‌ام برای این است که هر روز به آنها کمک کنیم تا پرسپولیس به روزهای خوب خود نزدیک‌تر شو.د ما هر روز باید کار کنیم و بتوانیم به نتایج خوب برسیم. من نمی‌دانم چطور عنوان کنم که چقدر خوشحال هستم. در جام جهانی به نیمه نهایی رسیدم و نتایج خوبی در تمام تیم هایی که بودم کسب کردم ولی امروز یکی از روزهای خوب مربیگری من بوده است و خیلی خوشحال هستم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص لیگ قهرمانان نیز بیان کرد: من نفر سومی هستم که لیگ قهرمانان آسیا را با پرسپولیس ادامه می‌دهم. در این مدت خیلی‌ها به خاطر نتایج تیم به من تبریک گفتند. ولی واقعیت این است که شکست ۳ بر یک مقابل لخویا در شروع کار ما بوده ولی نتایج را ادامه دادیم تا به مرحله بعد راه پیدا کنیم.

وی درباره بازی با الهلال تاکید کرد: به نظرم من بازی سختی داریم. ما واقعا کار سختی داریم تا بازیکنان را برای این دیدار از نظر روحی و جسمی آماده نگه داریم. برنامه ما کاملا مشخص است و باید در تهران نتیجه لازم را بگیریم و آنوقت است که مشخص می شود چه نتیجه ای رقم خواهد خورد. هواداران که در این مدت ما را تنها نگذاشتند و امیدواریم که در این بازی هم ما را حمایت کنند.

برانکو در خصوص اینکه آیا فصل بعد در پرسپولیس می ماند یا از این تیم جدا خواهد شد، گفت: من با پرسپولیس قرارداد دارم و امیدوارم که باشگاه صاحب مالک خوبی شود. اما تمام تلاش من این است که شادی بزرگی را برای هواداران به عمل بیاوریم. هر کس که مالک باشگاه شود ما باید قهرمانی تیم را با وی ترسیم کنیم.

در پایان نشست خبری همه خبرنگاران حاضر برای برانکو دست زده و وی را تشویق کردند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت