سرزمین اچ دی ads
خانه / لیگ برتر ایران / حسین فرکی پس از قهرمانی سپاهان: همه وجودم لبریز از خوشحالی است

حسین فرکی پس از قهرمانی سپاهان: همه وجودم لبریز از خوشحالی است

حسین فرکی پس از قهرمانی سپاهان: همه وجودم لبریز از خوشحالی است

سرمربی تیم فوتبال سپاهان پس از قهرمانی این تیم در چهاردهمین دوره رقابت های لیگ برتر گفت: این قهرمانی را به مردم، هواداران و زحمتکشان فولاد مبارکه تقدیم می کنم و از این بابت بسیار خوشحالم.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین فرکی پس از قهرمانی تیمش در لیگ چهاردهم گفت: این پیروزی و قهرمانی را به همه مردم اصفهان تبریک می‌گویم و آن را به پرسنل زحمتکش فولاد مبارکه و هواداران سپاهان تقدیم می کنم.

وی افزود: لطفا خدا دوباره شامل حال ما شد و توانستیم با همت بازیکنان و تلاشی که انجام دادند دوباره جام قهرمانی را به اصفهان بیاوریم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این پرسش که از این قهرمانی چه حسی دارید گفت: نمی شود این شادی را با زبان بیان کرد. همه وجودم لبریز از خوشحالی است و می‌دانم که مردم هم همین شرایط را دارند. بازیکنان ما برای اینکه به قهرمانی برسند تلاش و اعتقاداتشان را در اولویت قرار دادند و خدا را شکر به قهرمانی رسیدند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این پرسش که تصور می کردید تراکتورسازی بازی برده ۳ بر یک را با تساوی عوض کند گفت: خیر، وقتی از روی نیمکت پرسیدم و متوجه شدم نتیجه به سود تراکتورسازی است تمرکزمان را روی کار خودمان گذاشتیم تا دوم شویم.

حسین فرکی ادامه داد: وقتی خبر دادند که بازی تراکتورسازی و نفت به تساوی رسیده است بسیار خوشحال شدیم و بازیکنان هم در پوست خود نمی‌گنجیدند و شادی بسیاری را انجام دادند.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *