سرزمین اچ دی ads
خانه / لیگ های خارجی / لالیگا اسپانیا / انریکه: این قهرمانی به خاطر من بدست نیامد

انریکه: این قهرمانی به خاطر من بدست نیامد

انریکه: این قهرمانی به خاطر من بدست نیامد

بارسلونا با هدایت انریکه برای بیست و سومین بار قهرمان لالیگا شد .

تیفوسی به گزارش وبسایت نود، سرمربی بارسلونا اذعان کرده است که این قهرمانی انتقام وی از منتقدانش نیست .

انریکه بعد از پیروزی تیمش مقابل اتلتیکو و قطعی شدن قهرمانی به خبرنگاران گفت :” شایسته این پیروزی بودیم . امروز همان چیزی را نشان دادیم که در طول فصل نشان داده بودیم .

این قهرمانی درباره رستگاری من نیست . غیر ممکن است که مربی یک تیم بزرگ در طول فصل مورد انتقاد قرار نگیرد . این بخشی از شغل ما است و من به خوبی از آن آگاه هستم . تا پایان فصل چیزی درباره آینده ام نمی گویم .

می خواهم به بازیکنانم این دستاورد را تبریک بگویم . آن ها شادی را برای افراد زیادی به ارمغان آوردند . امیدوارم که این قهرمانی آغاز یک دوره باشد .

من این شغل را ۱۰ ماه پیش در یک شرایط خاص قبول کردم . ما تغییرات زیادی ایجاد کردیم . سعی کردم که بهترین عملکردم را به عنوان مربی بارسلونا ارائه بدهم . هنوز تا فهمیدن اینکه این فصل چه نمره ای می گیریم چند بازی دیگر باید صبر کنیم .

رئال مادرید رقیب سطح بالایی بود و ما خوشحالیم که موفق شدیم لالیگا را فتح کنیم . باشگاه به ما می گوید که چگونه می توانیم این قهرمانی را جشن بگیریم . دو روز استراحت می کنیم و بعد به فینال کوپا دل ری که بازی خاصی است فکر می کنیم .”

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران