خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / تصمیم غیرمستقیم هیات مدیره؛ پایان همکاری استقلال با قلعه‌نویی

تصمیم غیرمستقیم هیات مدیره؛ پایان همکاری استقلال با قلعه‌نویی

تصمیم غیرمستقیم هیات مدیره؛ پایان همکاری استقلال با قلعه‌نویی

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال با بیان اینکه اعضای هیات مدیره این باشگاه باید گزینه‌های مربیگری آبی‌پوشان را مشخص کنند، گفت: هیات مدیره یک هفته وقت دارد تا کاندیداهای مورد نظر خود را معرفی کند.

به گزارش خبرنگار مهر، مقداد نجف‌نژاد در حاشیه نشست امروز دوشنبه اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال در جمع خبرنگاران گفت: در این فصل همه از استقلال حمایت کردند. هواداران هم حمایت همه جانبه کرده‌اند و همه دوست داشتند که استقلال در خور شان خود نتیجه بگیرد. برای همه تیم‌های بزرگ این اتفاقات پیش می‌آید که ما هم مستثنی نیستیم. بهرحال باید برنامه دقیقی در پیش بگیریم تا فصل آینده فصل تیم قدرتمندی را روانه مسابقات کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا قلعه‌نویی در بین کاندیداها قرار ندارد، عنوان کرد: ما آسیب شناسی کرده‌ایم.  من از هیات مدیره که همواره در کنار استقلال بوده‌اند تشکر می‌کنم. امروز این بحث پیش آمد که از بین مربیان داخلی و خارجی بهترین گزینه را تا هفته آینده انتخاب کنیم تا برای همه هواداران استقلال خبرهای خوبی در آینده داشته باشیم.

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال ادامه داد: قلعه‌نویی هم می‌تواند برنامه بدهد. ما گفتیم هیات مدیره مربیان را معرفی کند. من نمی‌دانم که در ذهن هیات مدیره چه می‌گذرد. بنا بر این است که هیات مدیره بهترین گزینه را برگزیند. فصل آینده باید فصل باشکوهی برای استقلال باشد. این فصل دیگر گذشت. هیات مدیره باید بهترین گزینه داخلی و خارجی را مورد بررسی قرار دهد. ما باید با مربیان صحبت کنیم و همه چیز را مورد بررسی قرار داده تا بهترین انتخاب را داشته باشیم.

نجف‌نژاد در پاسخ به این سوال که آیا شما می‌خواهید رئیس هیات مدیره این باشگاه بمانید که برای لغو مزایده دو باشگاه امضا جمع کرده‌اید، خاطرنشان کرد: من حدود ۱۰ سال است کنار استقلال هستم و فعلا رئیس این باشگاه هستم. بیشتر از هر کسی نسبت به مسایل این دو باشگاه اشراف دارم. این باشگاه کارخانه نیست و موضوع بسیار حساس است. هر باشگاه ۲۰ میلیون هوادار دارد و باید موشکافی کاملی صورت گیرد. نمایندگان مجلس طرح دو فوریتی دادند و ما گفتیم مزایده چهارم نباشد و طرق دیگری را سازمان خصوصی سازی و وزارت اقتصاد و دارایی در پیش بگیرد.

وی ادامه داد: برای ما مهم نیست که چه کسی چه مقدار پول می‌دهد بلکه آینده آن باید مشخص شود. اینکه فردا جلسه برگزار می‌شود را باید از سازمان خصوصی‌سازی بپرسید. نمایندگان مجلس معتقدند که این دو باشگاه پیشانی ورزش کشور هستند. اگر آینده آنها تضمین شود و ما مطمئن شویم که خریدار اهلیت لازم را داشته باشد در واقع از نظر مدیریت ورزشی سابقه خوبی داشته باشد و دوم اینکه از این قابلیت بتواند حداقل‌ها از جمله امکانات تمرینی و مسابقه را فراهم کند. آن وقت ۱۳۵ نفر نماینده مجلس هم شاید همراه شوند.

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که چرا قبلا این امضا جمع آوری نشد، گفت: ما خودمان مصوب کردیم که این کار انجام گیرد. از نظر ما سه بار مزایده کافی است. باید در این مدت کار صورت می‌گرفت. ما با اصل کار مخالف نیستیم و مشکل اصلی آینده این دو باشگاه است. مثلا اگر یک کارخانه شش ماه دیگر ورشکست شود شاید بتوان کار را جمع کرد. یا اگر خریدار آن فوت کرد وارث آن کار را پیش خواهد برد اما این دو باشگاه آیا مایملک ورثه خواهد شد؟ من یک مثال می‌زنم. بعد از فوت مرحوم درویش مالک باشگاه شموشک نوشهر، چه اتفاقی برای این باشگاه رخ داده است؟

نجف‌نژاد در خصوص اینکه آیا خادم تماس گرفته و به هیات مدیره توصیه کرده که قلعه‌نویی بماند،صحت دارد، گفت: نه اینطور نیست. ما خودمان اختیار تام داریم. هیات مدیره یک هفته وقت دارد تا از بهترین مربیان داخلی و خارجی برنامه بگیرد. من تاکید می‌کنم که هیات مدیره خودش این انتخاب را انجام خواهد داد. من این اطمینان را می‌دهم که هرگز این کار را نمی‌کند. من با آقای گودرزی هم در این باره صحبت کردم که تاکید کرد هرگز در کار هیات مدیره دخالتی صورت نخواهد گرفت.

از رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال پرسیده شد که آیا شما مایل هستید که قلعه‌نویی بماند، که وی پاسخ داد: من جدا تصمیم نمی‌گیرم. ما تیم استقلال را از هر نوع حمایتی فروگذاری نکردیم و همدلی در این باشگاه مثال زدنی است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *