خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / طوفان مجیدی در اینستاگرام؛ بزودی بی‌کفایت‌ترین کادرفنی استقلال می‌رود/ پیغامی برای بازگشت

طوفان مجیدی در اینستاگرام؛ بزودی بی‌کفایت‌ترین کادرفنی استقلال می‌رود/ پیغامی برای بازگشت

تیفوسی:

طوفان مجیدی در اینستاگرام؛

بزودی بی‌کفایت‌ترین کادرفنی استقلال می‌رود/ پیغامی برای بازگشت

کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال با انتشار پیامی انتقادی به شدت به کادر فنی و هیات مدیره استقلال حمله کرد و نوشت: به زودی بی کفایت ترین کادر فنی و هیات مدیره استقلال می‌رود.

به گزارش خبرگزاری مهر، درحالیکه هیات مدیره باشگاه استقلال روز گذشته با امیر قلعه‌نویی قطع همکاری کرد، فرهاد مجیدی هم با انتشار پیامی عجیب روی اینستاگرام خود، به شدت به کادر فنی و هیات مدیره حمله کرد و به صورت ضمنی از احتمال بازگشتش به استقلال و خلق نماد جدیدی در این تیم خبر داد.

پیام مجیدی به این شرح است:

هواداران عزیز و دوست داشتنی؛ روزهای روشن استقلال نزدیک است. به زودی بی کفایت ترین هیات مدیره و کادر فنی تاریخ باشگاه بزرگ استقلال کنار خواهند رفت و دوباره به کمک و حمایت شما «عدد و نماد» جدیدی را برای همه استقلالی های عزیز در سراسر جهان خلق خواهیم کرد.

نتایج ضعیف استقلال و ایجاد مشقتهای روحی برای هواداران در سراسر ایران زمین طی دو فصل گذشته، برای همیشه در کارنامه سیاه آقایان پرمدعا ثبت خواهد شد. بی‌شک در کنار شما خواهم بود و سرود پرافتتخار قهرمانی استقلال را در کنار همه هواداران دوست داشتنی خواهیم سرود.»

متن تصویری این پیام را در زیر مشاهده می‌کنید:

اینستاگرام فرهاد مجیدی

درباره MEHDI

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *