پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 4620 30 اردیبهشت 1394 ساعت [ 23:06 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تلاش‌برای حضور بانوان در رقابت‌های لیگ جهانی امسال والیبال

رئیس فدراسیون والیبال از تلاش برای حضور بانوان در رقابت‌های لیگ جهانی امسال در تهران خبر داد و تاکید کرد: نهایت سعی‌مان را می‌کنیم شرایط میزبانی را به گونه‌ای تنظیم کنیم تا چارچوب نظام را حفظ کنیم.

تلاش‌برای حضور بانوان در رقابت‌های لیگ جهانی امسال والیبال

رئیس فدراسیون والیبال از تلاش برای حضور بانوان در رقابت‌های لیگ جهانی امسال در تهران خبر داد و تاکید کرد: نهایت سعی‌مان را می‌کنیم شرایط میزبانی را به گونه‌ای تنظیم کنیم تا چارچوب نظام را حفظ کنیم.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا داورزنی درباره حضور زنان برای تماشای مسابقات والیبال، گفت: ناظر ویژه فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) برای نظارت بر میزبانی ایران در بیست و ششمین دوره لیگ جهانی به ایران خواهد آمد تا امکانات و مسائلی که ایران ملزم به رعایت آن‌ها برای این رقابت‌هاست را بررسی کند.

وی ادامه داد: ما نهایت سعی‌مان را می‌کنیم که شرایط میزبانی را به گونه‌ای تنظیم کنیم تا در مورد الزامات مشکلاتی نداشته باشیم و علاوه براین شرایط را درچارچوب نظام حفظ خواهیم کرد.

رئیس فدراسیون والیبال با بیان این‌که ایران در گروه یک مسابقات لیگ جهانی، شرایط ویژه‌ای برای میزبانی دارد٬ عنوان کرد: FIVBدر گروه یک برای رعایت الزاماتی که قانون تعیین کرده، تاکید بیشتری دارد که چک‌لیست ناظران،  گزارشات ناظر و دبیرکل FIVB، داشتن ویدئوچک و سیستم HDتأثیر زیادی در میزبانی‌های بعدی بین‌المللی خواهد داشت.

رئیس فدراسیون والیبال درمورد حضور بانوان در سالنهای والیبال گفت: ما برای رعایت همه الزامات FIVBتلاش می‌کنیم، البته این شرایط را در چارچوب نظام جمهوری اسلامی ایران حفظ می‌کنیم و به طورحتم این موضوع کار را سخت‌تر می‌کند.

داورزنی خاطرنشان کرد: ایران در عرصه جهانی پیشرفت‌هایی داشته و برخی با سیاه‌نمایی تلاش می‌کنند چهره خوبی از ایران در جهان نشان ندهند. سالانه میلیاردها دلار در شبکه‌های مختلف هزینه می‌کنند تا علیه جمهوری اسلامی ایران تبلیغ کنند و عده‌ای مزدور پول می‌گیرند تا این‌کار را انجام دهند. خوشبختانه بازیکنان و ملت ما در دنیا نشان داده‌اند عاشق ایران هستند و برای حمایت از تیم هزاران کیلومتر را می‌پیمایند.

وی ادامه داد: عده‌ای که عزت و اقتدار ایران مورد پسندشان نیست، از این فرصت استفاده می‌کنند تا علیه نظام جمهوری اسلامی ایران صحبت کنند و حتی سال گذشته هم در سالن‌های خارجی محل برگزاری رقابت‌ها عده‌ای می‌خواستند جو روانی علیه تیم ایران درست کنند؛ ولی مهم این است که بازیکنان در زمین مسابقه ثابت می‌کنند ایران چه عزت و توانمندی دارد و ما ذهن خودمان را با این مسائل مخدوش نمی‌کنیم.

رییس فدراسیون والیبال به خبرگزاری خانه ملت، تاکید کرد: رشته‌های تیمی برای موفقیت نیاز به ثبات سیاسی و اقتصادی دارد که والیبال ایران این را ثابت کرده و به طورحتم یک نظام برنامه‌ریز پشت این موفقیت بوده است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت