پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 4685 2 خرداد 1394 ساعت [ 9:23 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

والیبال مقدماتی قهرمان آسیا – چین؛ تیم والیبال بانوان ایران مقابل چین شکست خورد

تیم ملی والیبال بانوان ایران در دیدار پایانی مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی آسیا برابر چین تن به شکست داد.

والیبال مقدماتی قهرمان آسیا – چین؛ تیم والیبال بانوان ایران مقابل چین شکست خورد

تیم ملی والیبال بانوان ایران در دیدار پایانی مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی آسیا برابر چین تن به شکست داد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، بانوان ملی‌پوشان والیبال ایران در بازی دوم و پایانی خود در مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی آسیا و در سالن مملو از تماشاچی تیانجین مقابل تیم پرقدرت چین قرار گرفت و با نتیجه ۳ بر صفر و امتیازات ۲۵-۱۲/ ۲۵-۹ /۲۵-۱۵ شکست خورد و با کسب ۳ امتیاز به عنوان تیم دوم به مرحله بعدی مسابقات صعود کرد.

بازیکنان ایران در ست اول با ترکیب زینب گیوه، مهسا صابری، شکوفه صفری، شبنم علیخانی، نگار کیانی و مائده برهانی به میدان رفت و پرانگیزه و جنگنده ظاهر شدند و بازی پایاپایی آغاز کردند اما اسیر ضربه های محکم و حملات حریف خود شده و با نتیجه ۲۵-۱۵ مغلوب شدند. در ست دوم نیز به دلیل دفاع و حملات قوی چین نتوانستند نتیجه ای بهتر از ۲۵-۹ به دست آورند. در ابتدای ست سوم نیز نمایندگان ایران بازی خیلی خوب را آغاز کردند و توانستند یک امتیاز از حریف خود پیش بیافتند، اما در ادامه دفاع و حمله حریف و دریافت‌های ضعیف ایران نتیجه را با حساب ۲۵-۱۲ به نفع چین رقم زدند.

تیم ملی والیبال بانوان ایران در بازی نخست خود در مرحله مقدماتی مسابقات، هند را با نتیجه ۳ بر یک شکست داد. با انصراف فیجی استراحت کرد و در بازی پایانی خود مقابل چین قرار گرفت و با نتیجه ۳ بر صفر مغلوب شد.

در جدول رده‌بندی مرحله مقدماتی گروه اول این مسابقات تیم چین با کسب ۶ امتیاز از دو بازی سرگروه شد و تیم ملی ایران نیز با کسب ۳ امتیاز از دو بازی در جایگاه دوم قرار گرفت و به مرحله بعد صعود کرد. بازیکنان ایران در مرحله دوم مسابقات فردا ساعت ۱۲ به وقت محلی و ۸:۳۰ به وقت تهران برابر تیم ملی ویتنام قرار می‌گیرد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت