پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 4701 2 خرداد 1394 ساعت [ 20:41 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

برانکو ایوانکویچ : مهمترین بازی فصل‌ را پیش‌رو داریم/ ازجوسازی‌های احتمالی نمی‌ترسیم

تیفوسی : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما فقط در زمین مسابقه فوتبال بازی می کنیم و ازجوسازی‌های احتمالی نمی ترسیم.

برانکو ایوانکویچ : مهمترین بازی فصل‌ را پیش‌رو داریم/ ازجوسازی‌های احتمالی نمی‌ترسیم

تیفوسی : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما فقط در زمین مسابقه فوتبال بازی می کنیم و ازجوسازی‌های احتمالی نمی ترسیم.

به گزارش خبرنگار مهر، برانکو ایوانکوویچ در خصوص دیدار پرسپولیس و الهلال عربستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت:  همه می‌دانید که بازی با استقلال از چه اهمیتی برخوردار بود اما من می‌گویم که این دیدار مهمترین بازی فصل ماست.

وی افزود: قرار است پرسپولیس برابر قویترین تیم آسیا بازی کند اما از این مسئله اطلاع دارید که در بازی رفت نتیجه بسیار خوبی کسب کردیم و می توانیم به خودمان این حق را بدهیم که شاید به دور سوم راه پیدا کنیم که اگر این کار را انجام دهیم اتفاق بزرگی رخ داده است.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: در خصوص آخرین شرایط تیم باید بگویم که مشکلات ما مانند قبل سرجایش باقی مانده است. محسن بنگر به غیر از مشکلی که از ناحیه مفصل پشت پایش داشت بعد از بازی با استقلال از ناحیه دنده هم دچار مشکل شده است.

ایوانکوویچ خاطرنشان کرد: حمید علی عسگر و مایکل اومانا هم از ناحیه عضله پا مانند قبل مشکل دارند. گابریل هم آماده نیست. مهرداد کفشگری هم امروز آخرین اوضاعش مشخص می شود. این مسائل مشکلاتی هستند که در حال حاضر با آن روبرو هستیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه گفت: شرایط این گونه است و ما نمی توانیم آن را تغییر دهیم. ما جوانهای خوبی داریم و باید با کمک آنها چهره واقعی تیم را تشکیل دهیم.

وی در خصوص برنامه تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: ساعت ۱۰ صبح فردا یک جلسه تمرینی را پیش روی داریم و پس از آن ساعت ۱۲ برای صرف ناهار راهی هتل المپیک خواهیم شد. از آنجا هم به فرودگاه امام خمینی می‌رویم و ساعت ۱۵ به سمت ریاض پرواز خواهیم کرد.

برانکو در پاسخ به این پرسش که با توجه به شناخت از الهلال چقدر شانس صعود برای پرسپولیس قائل هستید گفت: من پیش از این گفته‌ام که الهلال قویترین تیم آسیاست اما ما آنها را با یک گل شکست داده‌ایم و یک اولویت بزرگ نسبت به آنها داریم. روز سه شنبه نیمه دوم مسابقات دور سوم لیگ قهرمانان آسیا برگزار خواهد شد و ما می‌دانیم که اوضاع بسیار دشوار خواهد بود. اما اینجا درصدی برای تعیین ارزشیابی وجود ندارد.

وی افزود: ما در عربستان برای به ثمر رساندن گل های بیشتر تلاش خواهیم کرد و سعی داریم تا از نتیجه ای که در تهران به سود ما رقم خورد دفاع کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اقدامات عربستانی ها گفت: من از محتوای حرکات آنها اطلاعی ندارم اما برای من جای تعجب ندارد که آنها چنین اقداماتی کرده باشند. مطمئنا آنها ۷۰ هزار تماشاگر را به ورزشگاه می آورند و تلاش می کنند تا روی داورها تاثیر بگذارند و آنها را تحت تاثیر جو ورزشگاه قرار دهند اما دلیلی نمی بینیم که از آنها بترسیم.

ایوانکوویچ خاطرنشان کرد: شرایط در آنجا دشوار خواهد بود اما دلیلی مبنی بر ترس نمی بینم. مطمئنا آنها ما را نمی خورند و ما به آنجا می رویم و مسابقه خودمان را برگزار می کنیم. ما می رویم آنجا مسابقه‌مان را می دهیم و برمی گردیم. من نمی دانم آنها بعد از تمام شدن مسابقه در تهران دست به چه تحرکاتی زده اند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص این مسئله که پرسپولیس تا به حال در عربستان مقابل الهلال بازی خود را واگذار نکرده است، آیا این رکورد را حفظ می‌کند، گفت: ما انتظار بازی هجومی از الهلال را داریم. یک مسابقه‌ای که سرشار از حملات باشد علی الخصوص در قسمت داوری مسئله‌ای که در فوتبال دستاویز قرار می‌گیرد. ما باید قوی تر از الهلال، داور و تماشاگرانش باشیم.

وی ادامه داد: من از هیچ چیزی نمی‌ترسم و دلیلی نمی‌بینم که بازیکنانم بخواهند از مسئله‌ای بترسند. مگر قرار است اتفاق غیرعادی در عربستان رخ دهد. آیا به غیر از این است که هواداران قرار است تیم‌شان را تشویق کنند. مگر بارسا و رئال و اینترومیلان که با هم بازی می‌کنند هواداران‌شان به غیر از تشویق تیم‌شان کار دیگری می‌کنند؟ بهترین مسکن برای این مسئله کسب نتیجه مثبت است. تماشاچیان روی سکوها حضور دارند.

برانکو در پاسخ به این پرسش که ممکن است الهلالی‌ها با معطل کردن بازیکنان در فرودگاه و اتوبوس اعصاب بازیکنان را به هم بریزند، گفت: من یک سال در عربستان زندگی کرده‌ام و همه چیز در آنجا خوب بود. ما در اینجا هم ۲۰ دقیقه در ترافیک ماندیم و این مسئله هم عمدی نبود و ما به این علت مجبور شدیم که راه اتوبوس‌مان را تغییر دهیم. من متوجه هیچ نوع مزاحمت و مسئله غیر عادی نشدم. من با تیم ملی ایران در جده به مصاف عربستان رفتم و هواداران عربستانی تیم‌شان را تشویق می‌کردند هیچ مسئله‌ای شیرین‌تر از آن نبود که ما بتوانیم مقابل آن همه هوادار، این تیم را شکست دهیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پایان در خصوص حواشی احتمالی این دیدار تصریح کرد: من نمی‌دانم شما از چه چیزی صحبت می‌کنید. الهلالی‌ها تیمی هستند که هزینه زیادی کرده‌اند و باشگاه بزرگی هستند و باید هم برای هزینه‌های صورت گرفته توضیح داشته باشند. آنها اول اعلام کردند که داور مقصر اصلی است. من فیلم بازی را دیدم و گل آنها کاملا آفساید بود و شانسی هم که در نیمه دوم بدست آوردند دو بازیکن آنها در آفساید حضور داشتند. داور آن صحنه را آفساید اعلام نکرد ما دلیلی ندارد که به عنوان عامل بیرونی از چیزی بترسیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت